REMZA & IRMCO vs ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT (77:86)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 gegužės 10 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Antroje rungtynių pusėje "Rokų keramikos & Kroviniupervezimas.lt" tritaškių lietus pražudė "Rezmos & Irmco" ekipą

2012 gegužės 10 d., Ketvirtadienis, 23:14 val., peržiūros: 3355

Ketvirtadienį, gegužės 10 dieną, Švaros sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių „Didžiosios“ taurės ketvirfinalio lemiamos rungtynės, kuriose susitiko "Rezma & Irmco" (šeimininkai) ir "Rokų keramika & Kroviniupervezimas.lt" (svečiai) ekipos. Pirmosios minutės rungtynių vyko aplygiai, tačiau "Rokų keramika & Kroviniupervezimas.lt" sugebėjo per pirmą kėlinuką susikrauti 7 taškų pranašumą, bet svečiams per antrą ketvirtį pavyko rezultatą išlyginti. Prasidėjus trečiam ketvirčiui svečiai pradėjo tritaškių metimų seriją, kur leido įgyti 8 taškų pranašumą. Paskutiniame ketvirtyje svečių pranašumas buvo išaugęs ir iki 17 taškų, bet šeimininkams pavyko apmažinti skirtumą iki 9 taškų. Sunkią pergalę šventė "Rokų keramika & Kroviniupervezimas.lt" rezultatu - 77:86. Jie pusfinalyje susitiks su BC "Sporto fėjos" ekipa.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo "Rokų keramikos & Kroviniupervezimas.lt" ekipa , įsiverždama į priekį 4:9, tačiau šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą ( 12:12). Svečiai taikliais baudos metimais sugebėjo padidinti savo pranašumą iki 7 taškų ( 12:19), kur jie jį išlaikė iki kėlinuko pabaigos. Rezultatas po pirmo ketvirčio – 14:21.

Prasidėjus antram ketvirčiui komandos apsikeitė taikliomis atakomis, tačiau "Rezmos & Irmco" ekipa sugebėjo laimėti arkarpą 9:0 ir pavyko išlygtinti rezultatą ( 30:30), bet svečiams pavyko atsakyti sėkminga taip pat atkarpa ir atstatė iš dalies 5 taškų pranašumą ( 30:35). Likus žaisti dvi minutes šeimininkams pavyko baudos metimais išlyginti rezultatą – 36:36.

Prasidėjus trečiam kėlinukui "Rezmos & Irmco" ekipa persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo 3 taškų pranašumą, tačiau svečiai pradėjo tritaškių metimų lietų, o šeimininkai atsakydavo tik dvitaškiu metimu. Svečiai įgijo 4 taškų pranašumą ( 48:52). Šeimininkai sugebėjo laimėti atkarpą 5:0 ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai ( 53:52). "Rokų keramika & Kroviniupervezimas.lt" vėl tolimais metimais sugebėjo spurtuoti 9:0 ir įgijo 8 taškų pranašumą, kur išlaikė iki kėlinuko pabaigos. Rezultatas – 59:67.

Prasidėjus ketvirtam kėlinukui toliau šeimininkams sunkiai sekėsi apsiginti nuo svečių tolimų metimų, kur jie padidino savo pranašumą iki 14 taškų ( 64:78). Dar po vieno taiklaus V.Vaitkevičiaus tritaškio pranašumas išaugo iki 17 taškų ( 66:83). "Remzos & Irmco" po keletos sėkmingų atakų sugebėjo apmažinti skirtumą iki 11 taškų, o likus žaisti apie vieną minutę ir iki 9 taškų. Sunkią pergalę šventė "Rokų keramikos & Kroviniupervezimas.lt" ekipa rezultatu – 77:86.

Po laimėtų rungtynių "Rokų keramikos & Kroviniupervezimas.lt" komandos žaidėjas kalbėjo:"Pataikėme tritaškį metimą. Pagaliau susitvarkėm dėl atkovotų kamuolių, gerai apsigynėme. Laimėjome. Varžovas tikrai vertas pagarbos. Buvo kiečiausias varžovas pagal stiprumą, pagal žaidimo filosofiją ir linkim jiems kitą sezoną sėkmės. Laukia dabar įdomi dvikova su "Sporto fėja". Tikimės gražios kovos."

Po pralaimėtų rungtynių "Rezmos & Irmco" ekipos treneris teigė:"Trečiam kėlinukyje gavo iš eilės keturis ar penkis tritaškius metimus. Stengėmės nugalėti, bet nepavyko. Dabar įsitikinome, kokia yra salės pranašumas ir kaip reikia žaisti."

"Remza & Irmco": T.Dudzevičius ( 23tšk. 15 atk.kam.), M.Šumlinskas ( 17 tšk.), A.Giedraitis ( 15tšk. 17 atk.kam. 7 išpr.praž.)

"Rokų keramika & Kroviniupervezimas.lt": G.Bačiulis ( 38tšk. 18/8 tritašk. 6 išpr,praž.), K.Rainys ( 14tšk. 10atk.kam. 6 išpr.praž.), A.Čekanauskas ( 12tšk.)

Paskutiniai komentarai (3 iš 15)

1za1dejas2012 gegužės 13 d., 10:18 val.

po kiekwienu ketvirfinaliu wisi raso :D abi komandos wertos finalo :DDD

bmw5302012 gegužės 11 d., 22:52 val.

Remza nieko verta buvo. pora stipri.taciau Remza tik darzinej Remza.nepykit. bet Rokai is tikruju yra vertesni kito etapo.

Anonimas2012 gegužės 11 d., 09:59 val.

Visos trys rungtynes buvo vertos finalo, o abi komandos -medaliu. Grazi, vyriska kova.

"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" iškovojo nelengvą pergalę namuose (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 20:24 val.)"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" pasiekė nesunkią pergalę (2012 vasario 07 d., antradienis, 20:19 val.)Tik po atkaklios kovos "Ragai" įveikė "Rokų kerarmikos & Kroviniupervezimas.lt" ekipą (2012 vasario 21 d., antradienis, 23:42 val.)"Rokų keramika & Kroviniuperverzimas.lt" tik po atkaklios kovos nugalėjo "Dumblo" ekipą ir žengia į ketvirfinalį (2012 balandžio 27 d., penktadienis, 00:07 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervežimas.lt“ iškovjo sunkią pergalę prieš "Dumblą" (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 17:07 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 22:19 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ nesunkiai įveikė "Greičio Juosta" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 22:02 val.)Nors ir iššvaistė turėtą pranašumą, „Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ vis tiek iškovojo pergalę (2012 balandžio 03 d., antradienis, 23:14 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ įveikė „Kauno Rami“ (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 22:28 val.)Dėl muštynių nutrauktose rungtynėse pergalė buvo užskaityta „Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ komandai (2012 gegužės 04 d., penktadienis, 01:17 val.)