MEDAUS PIRKLIAI & DICE vs ALD (108:37)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 09 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Kauno Milikonių vidurinė mokykla. Baltijos g. 30, Kaunas

"DICE" ekipa nepasigailėjo "ALD"

2011 lapkričio 09 d., Trečiadienis, 23:21 val., peržiūros: 4034

Lapkričio 9 vakarą "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybėse, Kauno Milikonių vidurinėje mokykloje susitiko "DICE" (šeimininkai) ir "ALD" (svečiai). Rungtynėse intrigos nebuvo ir jas labai lengvai 108:37 (21:13, 35:7, 29:9, 23:8) laimėjo "DICE" ekipa. Svečių ekipai šiemet debiutiniame sezone vis dar nepavyksta susitvarkyti su startiniu jauduliu ir jie vėl patyrė triuškinantį pralaimėjimą.

Pirmasis kėlinys prasidėjo aktyviu "Dice" žaidimu ir atkarpa 9:2. Netrukus ALD užbaigė kelias atakas sėkmingai ir išlygino žaidimą. Vėliau vėl sėkmingesnė šeimininkų atkarpėlė ir jau devynių taškų skirtumas. Kėlinys baigėsi rezultatu 21:13.

Antras ketvirtis prasidėjo dviem N.Stanevičiaus taškais, į tai septyniais taškais atsakė Dice ir jau dviženklė persvara. Dar du taškai, kuriuos pelnė Marius Mačiūnas ir tuomet sekė neįtikėtina atkarpa 19:0, kurią užbaigė J.Sipavičius. Dar viena atkarpa 9:0 ir kėlinio pabaiga užfiksavo rezultatą 56:20.

Trečiajame ir ketvirtajame kėlinukuose viskas atrodė aišku ir nugalėtojas jau neabejotinas. Visų susirinkusių žiūrovų džiaugsmui šimtąjį tašką pelnė Šarūnas Orlovas (100:34), o galutinis rungtynių rezultatas 108:37 nugalejo "DICE"

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Audrius Labanauskas (22), Šarūnas Orlovas (21, 11 atk. kam.), Giedrius Ūkelis (19), Aurimas Cibulskis (12, 9 atk. kam, 9 rez. perd.), Remigijus Babenskas (11, 12 atk. kam, 5 per. kam.) taškų.

Pralaimėjusiems – Dainius Kiela (11, 5 išpr. pr), Marius Mačiūnas (6), Remigijus Česnaitis (6) taškai.

"DICE" komandai tai buvo antroji pergalė, jie tiap pat yra patyrę vieną pralaimėjimą, tuo tarpu "ALD" ekipa kol kas dar nepajautė pergalės skonio ir yra pralaimėjusi tris kartus.

Paskutiniai komentarai (3 iš 5)

Anonimas2011 lapkričio 10 d., 12:32 val.

na čia truputuką išlenda vis problemų dėl migracijų į kitus serverius... jau greitai puslapis bus naujame serveryje ir ne tik nebus tokių navarotų, bet ir puslapis veiks kaip anksčiau - su pilnomis navigacijomis ir t.t.

jei pamatote kažkokių klaidų, tai geriau praneštumėte paštu linas@kkl.lt ir bus kuo operatyviau sutvarkoma, o ne visi visada skaito komentarus ir lieka nepastebėti kai kurie dalykai...

Anonimas2011 lapkričio 10 d., 10:45 val.

Tai ka jau visai nemokate html kodu skaityti?:D

Anonimas2011 lapkričio 10 d., 09:39 val.

Patinka man sitas kkl gremezdas, kuo daugiau nereikalingu nesamoniu ir aisku nieks neveikia

"Bipa" neturėjo vargo su "ALD" (2012 sausio 14 d., šeštadienis, 20:36 val.)"BC Rykliai" prarijo "ALD" (2011 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:55 val.)"Sporto fėja & Internetas visiems" pasityčiojo iš "ALD" komandos (2011 gruodžio 10 d., šeštadienis, 22:27 val.)Pirmame kelinyje įgiję persvarą "DICE" komanda įveikė BC "AMBI" (2011 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 09:36 val.)"Vaišvydavos" ekipa iškovojo eilinę pergalę (2012 vasario 18 d., šeštadienis, 20:12 val.)Penkiese žaidę "Topo Centras & SK Mattas" ekipos žaidėjai sutriuškino "Dice" (2011 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:56 val.)"BC Rykliai" šventė pergalę išvykoje (2011 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 00:37 val.)Sunkią pergalę išvykoje iškovojo "Compensa" (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 23:58 val.)"Topo Centras & SK Mattas" sutrypė "Ald" ekipą ir rungtynes laimėjo įspūdingu skirtumu (2011 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 01:21 val.)"KMAIK & Brevitra" šventė nesunkią pergalę išvykoje (2011 gruodžio 20 d., antradienis, 07:32 val.)