REMZA & IRMCO vs SPORTO MANIJA & AMICI PIZZA (92:77)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 08 d., Antradienis, 20:45 val. @ Tado Ivanausko vidurinė mokykla Vėtrungės g. 1, Kaunas LT- 48135

"Remza & Irmico" įveikė "Sporto Manija & Amici Pizza" ekipą

2011 lapkričio 08 d., Antradienis, 23:14 val., peržiūros: 3855

Antradienį (11.08) Tado Ivanausko vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko dvikova tarp "Remza & Irmico" (šeimininkai) ir "Sporto Manija & Amici Pizza" (svečiai). Pirmasis kėlinys buvo labai ilgas, bei nervingas, ekipos žaidė labai kibiai ir metė daug baudų, taigi toks žaidimo stilius kiek geriau tiko svečiams ir šie laimėjo ketvirtį net 16 taškų skirtumu. Antrajame kėlinyje viskas apvirto aukštyn kojomis, geresnį žaidimą pradėjo demonstruoti šeiminikai ir pradėjo vytis savo varžovus, o po šio kėlinio priartėjo jau iki 3 taškų. Trečiajame ketvirtyje savo darbą ir toliau tęsė "Remza & Irmico", bei po pirmųjų trijų atakų pastarieji išsiveržė į priekį, o po trečiojo kėlinio šie buvo priekyje 7 taškų skirtumu. Paskutiniajame kėlinuke vėlgi kiek stabiliau atrodė šeimininkų ekipa, nors skirtumas neviršijo dviženklės ribos, tačiau pastarieji sugebėjo išlaikyti šiokį tokį pranašumą, o pabaigoje "Remza & Irmico" ekipai pavyko dar truputį padidinti skirtumą tarp ekipų, bei nepalikti varžovams vilčių (92:77).

Pirmasis kėlinys prasidėjo kiek sėkmingiau svečiams, kadangi šie išsiveržė į priekį (10:4), tačiau neilgai trukus "Remza & Irmico" rezltatą sušvelnino iki minimumo ir nuo to laiko pastarieji sugebėjo pelnyti vos 1 tašką, kai "Sporto Manija & Amici Pizza" surinko net 16 taškų ir nesunkiai laimėjo šitą kėlinuką (10:26).

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje pasikeitė iš esmės, kadangi šeimininkai pradėjo demonstruoti aukšto lygio krepšinį. Po truputį "Remza & Irmico" ekipa pradėjo mažinti atsilikimą, nuo savo varžovų, o likus porai minučių skirtumas buvo tik 2 taškai, tačiau pabaigą identiškai sužaidė komandos ir skirtumas išliko toks pats (33:36).

Trečiajį kėlinį komandos pradėjo pakankamai panašiai, tagi skirtumas tarp ekipų beveik nepakito. Kiek vėliau šeimininkai sugebėjo truputį sėkmingiau sužaisti nemažą atkarpą, bei padidinti savo pranašumą jau iki dviženklio, vis tik pabaigoje "Sporto Manija & Amici Pizza" sumažino atsilikimą iki 7 taškų (58:51).

Paskutiniajame kėlinyje žaidimas ir vėl stabilizavosi, komandos žaidė rezultatyviai ir nei viena nesugebėjo per daug pabėgti ar priartėti. Taigi dižiausia intriga buvo, kai svečiai priartėjo iki 4 taškų, bet "Remza & Irmico" pabėgo nuo savo persekiotojų ir ramiai pasitiko pergalę (92:77).

"Remza & Irmico" komandos gretose pasižymėjo Marius Šumlinskas (23 tšk. 7 atk.kam) Arūnas Giedraitis (19 tšk. 16 atk.kam. dvigubas dublis) Raimondas Baliūnas (17 tšk. 6 atk.kam).

"Sporto Manija & Amici Pizza" ekipoje naudingiausi buvo Rytis Adžgauskas (17 tšk. 5 per.kam) Gražvydas Norvilas (7 tšk. 5 išpr.praž) Darius Mikalauskas (9 tšk. 6 atk.kam)

Po rungtynių pralaimėjusiųjų treneris teigė: "Laimėjo stipresni, sakyčiau varžovai buvo aukštesni. Jauni mūsų žaidėjai, per didelis noras laimėti, gal kiek patirties trūkumas, pirmajame kėlinyje, dar pasispardėme, kol jie įšilo, o kai apšilo pradėjo jie žaisti, o rezultatą matome".

Laimėjusiųjų treneris teigė: "Sunkios tikrai varžybos, komanda tikrai verta aukšto laiptelio, vėlgi padėjo zoninė ginyba, jei būtų 5 kėlinys ir nebutų išsibaudavusi komanda, galbūt būtų jų pergalė, individualiai žaidėjai puikiai žaidė rezultas parodo".

Paskutiniai komentarai (3 iš 21)

Anonimas2011 lapkričio 10 d., 08:16 val.

Čia gal pavydas kažkam dėl klubo darbo ir tik pila žibalą į ugnį?

Romanovai, čia tu blūdiji?

Anonimas2011 lapkričio 10 d., 00:29 val.

Tiksliau varzybose tarp Kauno Autobusai - Bokstuva A lygos.

Ziuriu , kad ir kur nuejus i naujiena, labai visi sureiksmina ta teiseju darba ir pan , iesko klaidu , teisinas ir t.t , bet nera taip blogai , kaip Jus bandote viska "nupiesti " . Zaidziantys A lygoje KKL neverkslena del teiseju , nors faktas , kad buvo tu klaideliu pirmadienio matche tarp Banga - Bokstuva  , bet visi zaide toliau ir nedare kazkokios tragedijos , susirinke zaidejai tikrai auksto meistriskumo ir tokie kaip V.Stanevicius , kuris atzaides LKL , NKL starte komandose ir kiti , zaide kaip gali ir neeiskojo klaidu teiseju darbe  , kuriu aisku buvo , bet ir toj pacioje Eurolygoje teisejai klysta ir zemesnese lygose , o cia KKL tai faktas , kad teisejai silpnesnio rango , bet suprantantys krepsini , jo taisykles ir palaikantys tvarka aiksteleje, kiek galimybes leidzia  ....

Apibendrinant , noreciau pasakyti , kad ziurekite kaip patys zaidziate ir megaukites krepsiniu !!! :)

"Grizliai" ir antrą kartą įveikė "Sporto manijos & Amici pizza" komandą (2012 vasario 17 d., penktadienis, 22:17 val.)"Sporto Manija & Amici Pizza" pamokė KK "Persvarą" (2011 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)Atkakliose rungtynėse "Sporto manija & Ekodora & FSM" įveikė "Sporto maniją & Amici pizza" (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 19:59 val.)Permaingose rungtynėse "Sporto Manija & Amici Pizza" įrodė savo pranašumą prieš "Naną" (2012 sausio 13 d., penktadienis, 22:21 val.)"Grizliai" rungtynių pabaigoje palaužė "Sporto maniją & Amici pizza" (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 23:17 val.)Permainingoje ir atkaklioje kovoje BC "Gazuotas pienas" įveikė "Sporto maniją & Amici pizza" (2012 kovo 30 d., penktadienis, 22:50 val.)"Sporto Manija & Amici Pizza" išlaikė pergalę savo rankose (2012 kovo 01 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)"Sporto Manija & Amici Pizza" nesulaukė pasipriešinimo iš "Simple" (2011 gruodžio 10 d., šeštadienis, 00:12 val.)„Sporto Manija & Amici Pizza“ įveikė "Legatas" (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 18:07 val.)"Remza & Irmco" nepasigailėjo "Greičio juostos" ekipos (2012 kovo 07 d., trečiadienis, 00:07 val.)