BC AMBI vs KOLPINGO KOLEGIJA (73:71)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 07 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

BC "AMBI" po labai atkaklios ir permainingos kovos palaužė "Kolpingo kolegiją"

2011 lapkričio 07 d., Pirmadienis, 23:24 val., peržiūros: 3154

Vėlyvą pirmadienio vakarą VDU sporto centre susitiko BC "AMBI" ir "Kolpingo kolegija". Po labai atkaklios kovos pergalę iškovojo "BC AMBI" rezultatu (73:71).

Rungtynės prasidėjo labai galingu "AMBI" komandos žaidimu ir atkarpa (11:0). Kolpingo kolegija daugumą taškų rinko nuo baudų metimo linijos. Dar pora sėkmingų šeimininkų atakų ir kėlinys baigėsi rezultatui esant (15:10).

Antrasis kėlinys prasidėjo visiškai priešingai, nei vyko pirmasis. Svečių 4,5 minučių atkarpa (17:3) ir jau devynių taškų persvarą turi "Kolpingo kolegija". Po dar kelių atakų skirtumas pirmą kartą išaugo iki dviženklio. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu (22:32).

Trečiajį kėlinuką geriau pradėjo šeimininkai ir po Pauliaus Čerkausko dviejų taiklių baudų metimų skirtumas aptirpo iki penkių taškų. Prabėgus dar keturioms minutėms ir tritaškį pataikius V.Čypui "AMBI" komanda vėl sugebėjo persverti rezultatą. Kėlinio pabaigoje jie sugebėjo išsaugoti trapią persvarą ir pirmavo (48:46).

Lemiamas ketvirtasis kėlinukas prasidėjo dviem taikliais A.Beržininkaičio tritaškiais ir jau šešių taškų persvara BC "AMBI" pusėje. Agresyviau gintis pradėję svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą (57:57). Kolpingo kolegija truktelėjo dar į priekį ir jau penkių taškų persvara jų pusėje. Trys sėkmingos AMBI atakos, vienas taiklus Kolegijos baudos metimas ir rezultatas jau lygus (66:66). Toliau viskas vyko taškas į tašką ir gražiai suklaidinęs varžovą, kad veršis link krepšio, tritaškį įsodino Andrius Beržininkaitis ir išplėšė pergalę AMBI komandai.

Šeimininkų atstovas paprašytas pakomentuoti rungtynes teigė- Pirmoji pergalė, labai džiaugiamės. Mūsų komanda nauja, tai labai džiaugiamės kiekviena pergale. Pirmą kėlinys pradėjome labai gerai, tačiau antrajame sustojome, gerai kad pavyko atsitiesti ir laimėti. Dar kartą labai džiaugiamės.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė : Linas Beržininkaitis (12, 10 atk. kam.), Vaidotas Mačiulis (12), Andrius Beržininkaitis (9) taškai.

Pralaimėjusių komandoje pasižymėjo : Vladimiras Burovas (18, 9 išp. pr., 9 klaid.), Aivaras Bisigirskas (12), Danas Triukas (12, 17 naud. bal.), Edvinas Daubaras (12).

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2011 lapkričio 08 d., 11:14 val.

Kas čia per sakinys "pirmą kėlinys pradėjome labai gerai..."?

Anonimas2011 lapkričio 08 d., 01:59 val.

Rimtai tiek kartu pasakiau zodi dziaugiames? Reiks pas Efkute irase paziuret  Pagavo zurnalistas ant emociju   Tik pataisau, labai dziaugemes ne kiekviena pergale, o butent sita, kuri yra pirma sitai komandai  Saunuoliai chebryte, savaitgali Beloj valdybos posedis, statau picas visiem

"Žali Bananai" po atkaklios kovos palaužė "Kolpingo Kolegija" (2012 vasario 12 d., sekmadienis, 19:13 val.)"Stumbro" ekipa neatsilaikė prieš "Kolpingo kolegiją" (2012 sausio 09 d., pirmadienis, 23:17 val.)Antroje rungtynių pusėje "Vėjo" ekipos taiklūs tritaškiai metimai pražudė "Kolpingo kolegiją" (2012 kovo 28 d., trečiadienis, 00:12 val.)"Dice" palaužė "Kolpingo kolegiją tik po inirtingos kovos (2011 lapkričio 22 d., antradienis, 00:10 val.)Kolpingo Kolegija po atkaklios kovos privertė pasiduoti KK Snaiperiai ekipą (2012 sausio 25 d., trečiadienis, 00:31 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "Kolpingo kolegija" įveikė "Žalius bananus" (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 00:11 val.)Geriau sužaidę antrąją rungtynių pusę pergalę iškovojo "Kolpingo kolegijos" krepšininkai (2012 kovo 14 d., trečiadienis, 00:14 val.)Tik po pratęsimo "Vilniaus universiteto KHF" ekipa palaužė "Bc Ambi" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 01:34 val.)BC "Ambi" pasirodymą "C" lygoje užbaigė pralaimėjimu (2012 kovo 13 d., antradienis, 01:12 val.)Trys techninės pražangos ir diskvalifikacinė pražanga nesutrukdė "Kauno Rami" iškovoti pergalės (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 00:14 val.)