SIMPLE vs BEVARDŽIAI (64:47)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 05 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Bevardžiai" neišlaikė "Simple" egzamino

2012 vasario 06 d., Pirmadienis, 01:32 val., peržiūros: 3594

Sekmadienį J.Dobkevičiaus mokyklos salėje įvyko „TopSport. C lygos“ rungtynės tarp „Simple“ (šeimininkai) ir „Bevardžiai“ ekipų. Kiek sunkiai pirmajame kėlinyje startavę aikštės šeimininkai nuo antrojo kėlinio dominavo aikštelėje ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 64:47.

Rungtynės prasidėjo keturiais Ž.Pupelio taškais, išvedusiais „Bevardžius“ į priekį 0:4, tačiau „Simple“ atsakė dviem G.Lapinsko tritaškiais ir dviem R.Malako taškais, o netrukus skirtumas padidėjo iki septynių taškų – 12:5. Kėlinuko pabaigoje svečiai kiek sumažino savo atsilikimą ir po pirmojo kėlinio komandas skyrė trys taškai – 13:10.

Antrajame kėlinuke žaidimas jau buvo rezultatyvesnis. Ketvirtį pradėjo šeimininkų serija 8:2 (21:12). „Bevardžiai“ nieko nelaukę suorganizavo savo spurtą 0:5 ir sumažino skirtumą iki keturių taškų (21:17). Vis dėlto iniciatyvą išliko „Simple“ komandos rankose ir iki kėlinuko pabaigos skirtumas tarp komandų vė pamažu išaugo – 31:23.

Trečiąjį kėlinuką pradėjo R.Malako dvitaškis, padidinęs skirtumą iki dviženklio skaičiaus (33:23). Ketvirčiui įpusėjus „Simple“ sužaidė dar vieną „sausą“ seriją 8:0 ir atsiplėšė jau per 14 taškų (41:27). Iki kėlinio pabaigos pokyčių žaidime neįvyko ir po trijų kėlinių „Simple“ pirmavo 50:37.

Paskutiniajame kėlinyje „Bevardžiai“ šansų sukurti intrigą neturėjo, „Simple“ kontroliavo žaidimą. Kėliniui įpusėjus, po penkių G.Lapinsko taškų ir A.Filiajevo tritaškio skirtumas pasiekė 22 taškus (63:41). Rungtynėms artėjant link pabaigos „Bevardžiai“ gavę kiek daugiau erdvės apmažino atsilikimą, tačiau rungtynės baigėsi gan solidžia „Simple“ persvara – 64:47.

"Rungtynės nebuvo lengvos, kaip galbūt atrodė iš šono, bet sveikinu komandos draugus su pergale. Smagu, kad užbaigėm pirmąjį ratą be pralaimėjimų ir dėkojam varžovams, kad nepabūgo atvažiuoti per tokį šaltį" – po rungtynių kalbėjo "Simple" žaidžiantysis treneris G.Lapinskas.

"Simple": Gediminas Lapinskas (20), Remigijus Malakas (19), Eduardas Katerinič (6).

"Bevardžiai": Žilvinas Pupelis (15), Aurimas Miliūnas (10, 11 atk. kam.), Mantas Krasikovas (7).

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

Anonimas2012 vasario 07 d., 14:07 val.

Dekui

Anonimas2012 vasario 07 d., 09:46 val.

Tai kad viskas gerai.

Anonimas2012 vasario 07 d., 02:06 val.

Gerbiami statistai istaisykit klaida, nes per visa diena nesugebejot to padaryti. Aciu.

"Bevardžiai" po atkaklios kovos palaužė "Simple" (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 22:15 val.)BC "Gazuotas pienas" nušlavė "Simple" (2011 lapkričio 09 d., trečiadienis, 23:03 val.)"Ragai" antroje rungtynių dalyje parklupdė "Simple" (2011 lapkričio 26 d., šeštadienis, 18:30 val.)KK Persvara lengvai nugalėjo "Simple" (2011 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)Varžybų pabaigoje "Simple" palaužė "Bipą" (2012 sausio 10 d., antradienis, 23:35 val.)"Bevardžių" debiutas paženklintas nesekme (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 22:07 val.)"Bevardžiams" nepavyko pasipriešinti "Kauno technikos kolegijai" (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 19:23 val.)"Triobet" palaužė "Simple" ir išlygino serijos rezultatą 1-1 (2012 balandžio 25 d., trečiadienis, 21:53 val.)"Sporto Manija & Amici Pizza" nesulaukė pasipriešinimo iš "Simple" (2011 gruodžio 10 d., šeštadienis, 00:12 val.)Pogrupio lyderiai "Simple" iškovojo dar vieną pergalę (2012 vasario 11 d., šeštadienis, 20:14 val.)