MAYBE vs KMAIK & BREVITRA (39:64)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 14 d., Šeštadienis, 13:30 val. @ Kauno energijos sporto salė - Raudondvario pl. 84, Kaunas

"Maybe" nesugebėjo rimčiau pasipriešinti "KMAIK & Brevitra"

2012 sausio 14 d., Šeštadienis, 19:17 val., peržiūros: 2588

Šeštadienį(01.14), Kauno Energijos sporto salėje, įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi M „Iššūkio“ taurės pogrupio komandos, „Maybe“ (šeimininkai) ir „KMAIK & Brevitra“ (svečiai) ekipos. Po labai prastai sužaisto antro ketvirčio šeimininkai neteko vilties pakovoti dėl pergalės ir pralošė savo varžovams pakankamai dideliu skirtumu. Rungtynių rezultatas – 39:64(7:12, 5:24, 10:14, 17:14).

Pirmajame kėlinuke abiems komandos ilgai nepavyko pelnyti taškų, pirmieji tai padarė svečiai, bet šeimininkai iš karto atsakė tuo pačiu. Šiame ketvirtyje abiems ekipos labai sunkiai sekėsi rinkti taškus, ne dėl geros varžovų gynybos, o dėl netaiklių metimų iš gerų padėčių. Nors ir nedideliu skirtumu, bet pranašumą po pirmojo kėlinio įgijo svečiai. Rezultatas po kėlinio – 7:12.

Antrajame ketvirtyje varžybos vyko tik į vieną krepšį, nes šeimininkams nepavyko pelnyti nei taško iki pat kėlinio prieš paskutinės minutės. Svečiai sužaidė atkarpą 0:22 ir įgijo solidžią persvarą, kuri leido jiems diktuoti savo sąlygas aikštelėje. Šeimininkams šio kėlinio pabaigoje taškus pelnė tik A.Ivanauskas, surinkęs visus penkis savo komandos taškus šiame ketvirtyje. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 12:36.

Trečiajame kėlinuke kova buvo kur kas atkaklesnė, net atrodė, kad šeimininkams pavyks laimėtį šį ketvirtį, tačiau kėlinio pabaigoje svečiai spurtavo 0:8 ir dar labiau padidino savo persvarą. Rezultatas po ketvirčio – 22:50.

Ketvirtajame ketvirtyje svečiai tęsė savo pradėtą spurtą ir didino persvarą, tačiau vėliau jie tarsi atsipalaidavo ir baigė rungtynes anksčiau laiko. Šeimininkai tuo pasinaudojo ir bandė sumažinti pranašumą. Jie surengė kelias greitas atakas, perėmė kelis kamuolius ir sugebėjo laimėti šį ketvirtį, bet rungtynių nugalėtojo tai nepaketė. Taigi rezultatas po rungtynių – 39:64.

Po rungtynių „KMAIK & Brevitra“ komandos treneris, P.Višniauskas sakė: "Šiek tiek buvom stipresni ir laimėjom. Sunkiai sekėsi pataikyti, labai prastas pataikymo procentas. To priežastis manau yra ilga pertrauka, mes nežaidėm puse mėnesio.“

„Maybe“ komanda treneris, Dangirdas Kužulis nuo komentarų susilaikė.

Rezultatyviausi žaidėjai: "Maybe" – Artūras Ivanauskas 14 tšk., Mindaugas Andriušaitis 9 tšk.

"KMAIK & Brevitra"- Gytis Kriščiūnas 19 tšk., Eligijus Gurklys 17 tšk., Paulius Stonis 15 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2012 sausio 14 d., 16:00 val.

Gera ginyba,šaunuoliai

"Kauno NTI-PN" nesugebėjo rimčiau pasipriešinti "KMAiK & Brevitra" ekipai (2012 kovo 07 d., trečiadienis, 21:18 val.)Namie žaidę Triobet nepasipriešino KMAIK & Brevitra (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 17:35 val.)"BC Ambi" lengvai susidorojo su "KMAIK & Brevitra" (2011 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:36 val.)"Kauno NTI - PN" emocingose rungtynėse turėjo pripažinti "KMAIK & Brevitros" pranašumą (2012 sausio 19 d., ketvirtadienis, 19:45 val.)BC "Rykliai" ketvirtajame kėlinyje palaužė "KMAIK & Brevitra" (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 00:24 val.)"Kolpingo Kolegija" išplėšė pergalę iš "KMAIK & Brevitra" rankų (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 23:35 val.)"Robotukų Armija" po atkaklios kovos palaužė "KMAIK & Brevitrą" (2012 vasario 04 d., šeštadienis, 13:47 val.)Chaotiškose rungtynėse pergalę iškovojo "KMAIK & Brevitra" (2011 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 21:19 val.)"Maybe" šventė pirmą pergalę (2012 kovo 10 d., šeštadienis, 20:48 val.)"Kauno NTI - PN" iššvaistė solidų pranašumą, tačiau iškovojo pergalę (2012 kovo 01 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)