KAUNO NTI-PN vs SLKALDK AKADEMIJA (54:68)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 28 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Technikos g.12, Kaunas

"SLKALDK Akademija" įveikė Kauno NTI-PN ekipą

2011 lapkričio 28 d., Pirmadienis, 23:33 val., peržiūros: 2982

Pirmadienio vakarą, 19:00 Kauno NTI-PN savo aikštelėje priėmė "SLKALDK Akademija" komandą. Pirmojoje rungtynių dalyje pirmavę šeimininkai nepajėgė išlaikyti iniciatyvos savo rankose ir turėjo pripažinti "SLKALDK Akademija" pranašumą rezultatu 54:68.

Pirmosiosmis rungtynių minutėmis žaidimas buvo apylygis, kol P.Januškevičiaus ir A.Atkočaičio tritaškiai neišvedė NTI-PK į priekį 14:6. Ketvirčio pabaigoje, po A.Atkočaitis pataikė dar du tolimus metimus iš eilės ir padidino šeimininkų į priekį rezultatu 20:11.

Antrąjį kėlinuką geriau pradėjo svečiai: po D.Laurinavičiaus tritaškio ir penkių M.Šimukonio taškų "SLKALDK Akademija" sumažino skirtumą iki minimumo (20:19), o iki kėlinuko pabaigos ir persvėrė rezultatą savo naudai, bet paskutinėmis akimirkomis D.Slavėnas (NTI-PN) išlygino rezultatą – 30:30.

Po ilgosios pertraukos komandos toliau kovėsi taškas į tašką, o pirmaujanti komanda nuolat keitėsi. "SLKALDK Akademija" įpusėjus ketvirčiui vis dėlto sugebėjo pasiketi kiek solidesnę persvarą (36:42) ir išlaikę iniciatyvą iki kėlinio pabaigos jau pirmavo 42:50.

Paskutiniajame kėlinuke aikštės šeimininkai dar bandė kabintis į žaidimą, tačiau "SLKALDK Akademija" taikliais tritaškiais padidino savo pranašumą iki dviženklio – 47:58. Likusį laiką svečiams pasisekė išsaugoti sukaiptą pranašumą ir iškovoti pergalę rezultatu 54:68.

Rezultatyviausi nugalėtojų gretose buvo: M.Kačenauskas – 20 taškų, D.Laurinavičius – 16 ir M.Šimukonis – 15.

Kauno NTI-PN komandoje rezultatyviausias buvo A.Atkočiaitis, pelnęs 20 taškų, P.Imbrasas surinko 16 (14 atkovotų kamuolių), P.Januškevičius – 11.

"Iš predžių nesisekė zoninė gynyba – varžovai užmėtė tritaškiais, bet susitvarkius gynyboje puolimas irgi atsirišo, be to gerai sužaidė M.Šimukonis" – kalbėjo "SLKALDK Akademija" komandos treneris L.Juknys.

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Anonimas2011 lapkričio 29 d., 01:23 val.

Visos komandos pastangomis ir pasiaukojamu darbu gynyboje iškovota pergalė.

LinasJ

Anonimas2011 lapkričio 28 d., 08:31 val.

Akademija nepamirskite pasiimti visi zaidejai asmens dokumentus, nes kitaip neileis jusu i pataisos namu teritorija.

Anonimas2011 lapkričio 28 d., 00:31 val.

Jei paklausyčiau gauto patarimo po paskutinių žaistų varžybų į varžybas ateiti paveiktam "smagumėlio" (sako, kad tik susisukus kosiaką iš 100 banknoto realiai užveža ) vietoj uspakajoncų, bijau, kad iš NTI-PN įstaigos tą pačią dieną namo galiu ir negrįžti

"SLKALDK Akademija" įtikinamai įveikė "Kauno Rami" (2011 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:26 val.)"SLKALDK Akademija" palaužė "Kauno" pasipriešinimą (2012 kovo 15 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)"SLKALDK Akademija" sutriuškino "Partizanus" (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 21:18 val.)"SLKALDK akademija" iškovojo dar vieną pergalę (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 23:06 val.)"SLKALDK Akademija" sugebėjo išsaugoti pergalę savo rankose (2012 vasario 15 d., trečiadienis, 22:10 val.)"SLKALDK Akademija" įtemptose rungtynėse palaužė "Lietuviškus Patiekalus" (2012 sausio 25 d., trečiadienis, 21:33 val.)"Vaišvydava" neturėjo vargo su "Kauno NTI - PN" ir pateko į kitą etapą (2012 kovo 28 d., trečiadienis, 22:32 val.)"SLKALDK Akademija" paskutiniame kėlinyje nugvelbė pergalę iš "Lietuviškų Patiekalų" panosės (2012 kovo 03 d., šeštadienis, 19:58 val.)"Greičio Juosta" neprilygo "SLKALDK Akademijai" (2011 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)Pirmame ketvirtyje atitrūkę "SLKALDK Akademija" pranašumą savo pusėje išsaugojo iki finalinio švilpuko (2011 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)