NEBAJERIS vs PARTIZANAI (74:67)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 21 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Eigulių vidurinė mokyklos sporto salė, Žeimenos g.66, Kaunas

"Nebajeris" nugalėjo "Partizanų" ekipą

2012 sausio 21 d., Šeštadienis, 22:26 val., peržiūros: 2154

Šeštadienį, sausio 21 dieną, Eigulių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos", "Top sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeiminininkai "Nebajeris" ir svečiai "Partizanai". Jau nuo pirmųjų minučių šeiminininkai įsiveržė į priekį, gale kėlinuko spurtavę ir susikrovė dviženklį pranašumą, tačiau antrajame ketvirtyje svečiai neleido didininti pranašumo, lipdami varžovams ant kulnų ir prieš ilgąją pertrauką sumažino skirtumą. Trečiajame ketvirtyje pirmoje pusėje dominavo "Nebajeris" , o antroje pusėje "Partizanai. Paskutiniame kėlinukyje svečiai dar bandė spurtuoti, tačiau šeiminininkai išlaikė persvarą iki rungtynių galo ir laimėjo rezultatu – 74:67 (21:14; 17:20; 18:17; 18:17).

Nuo pat pirmųjų minučių aikštelės šeimininkai įsiveržė į priekį, tačiau įpusėjus kėlinukui "Nebajerio" buvo tik minimali persvarą. Šeimininkai sugebėjo spurtuoti 9:0 ir įsiveržė į priekį (18:8). Svečiai sėkmingiau sužaidė kėlinuko galo ir apmažino turėtą deficitą iki trijų taškų. Pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatu – 21:14.

Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo svečiai du tolimi A.Vasaičio tritaškiai sumažino skirtumą iki 5 taškų ( 25:20). Toliau abi komandos žaidė apyligiai ir likusdviem minutėms iki rungtynių galo I.Giedraitis įmesdamas 5 taškus be atsako išlygino rezultatą ( 33:33), tačiau aikštelės šeimininkai įmetė dvi greitas atakas ir padidino pranašumą iki 4 taškų. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas – 38:34.

Po ilgosios pertaukos aikštelės šeimininkai spurtavo 14:4 atkarpą ir įpusėjus kėlinukui turėjo 14 taškų persvarą, tačiau svečiai nežadėjo taip lengvai pasiduoti. "Partizanų" ekipos I.Giedraičio ir T.Kvitkos narių pagalba deficitą sumažino iki 3 taškų, laimėdami atkarpą 11:0 (52:49). Aikštelės šeimininkai įmesdami paskutinėmis sėkundėmis dvitaškį padidino pranašumą iki 5 taškų, rezultatu – 56:51.

Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai iškart padidino persvarą iki 9 taškų ( 59:51). Toliau žaidimas sekė apyligis. Abi komandos apsikeisdavo atakomis. Šeimininkams nepavykdavo padidinti pranašumo , o svečiams sumažinti skirtumo. Tačiau likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos "Nebajeris" spurtavo 6:0 ir susikrovė 9 taškų skirtumą ( 72:63). Svečiai dar bandė spurtuoti, tačiau pritrūko jėgų ir aišktelės šeimininkai šventė pergalę, rezultatu – 74:67.

Po laimėtų rungtynių "Nebajeris" komandos žaidžiantysis treneris kalbėjo:" Varžovai šesiese atėję buvo. Matos buvo nusiteikę, bet pora metimų gal jiems nepakrtio ir tai lėmė pergalę. Gal esam šiek tiek ir stripresni, žiūrėsim , kaip bus ,kai pas juos žaisim. nesam patenkinti savo žaidimu, žaidžiam gan individualų žaidimą."

Po pralaimėtų rungtynių komandos žaidėjas kalbėjo:" Priešininkas vertas pagirimų. Pas mus komandoje ne visi susirinko , tik šeši žaidėjai buvo. Jie turėjo didesnį suolą. didensį keitimą. Manau, kad mes pavargom fiziškai , nes buvo tik šešiese. Viskas čia gerai, antras varžybas laimėsim."

"Nebajeris": A.Ignotas ( 20tšk. 11 atk. kam. 6 išpr. praž.), A.Zasas ( 18tšk. 21 atk. kam.), P.Butkevičius ( 11 tšk.)

"Partizanai": I.Giedraitis ( 33tšk. 12 išpr. praž.), A.Vasaitis ( 18 tšk. ), T.Kivyta ( 8 tšk.)

"Nebajeris" nesunkiai įveikė "Partizanus" (2012 kovo 03 d., šeštadienis, 16:09 val.)"Nebajeris" įveikė BC "Liuksą" (2012 sausio 07 d., šeštadienis, 16:20 val.)"Nebajeris" tik paskutinę minutę palaužė "Medaus pirklius & Dice" ekipą (2012 kovo 17 d., šeštadienis, 20:50 val.)Atkakliame mūšyje "Nebajeris" turėjo pripažinti "SK Neveronių" pranašumą (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 16:42 val.)"Nebajeris" tik antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš "Medaus pirklių & dice" ekipą (2012 sausio 14 d., šeštadienis, 21:42 val.)"Compensa" paskutiniame kėlinyje palaužė "Partizanus" (2012 kovo 17 d., šeštadienis, 17:14 val.)"SLKALDK Akademija" sutriuškino "Partizanus" (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 21:18 val.)"Nebajeris" pasiekė pirmą pergalę (2011 lapkričio 26 d., šeštadienis, 20:38 val.)"Dumblas" išsaugojo pergalę savo rankose (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 16:47 val.)"Nebajeris" iškovojo labai sunkią pergalę (2012 kovo 18 d., sekmadienis, 23:25 val.)