SPORTO MANIJA & AMICI PIZZA vs BC AMBI (88:72)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 kovo 09 d., Penktadienis, 20:45 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

Sporto manija & amici pizza įrodė savo pranašumą prieš BC AMBI

2012 kovo 09 d., Penktadienis, 23:29 val., peržiūros: 2486

2012 kovo 9 dieną, Vydūno vidurinėje mokykloje susitiko Sporto manija & amici pizza (šeimininkai) ir BC Ambi (svečiai). Rungtynes nutolę trečiąjame kėlinyje laimėjo šeimininkai rezultatu – 88:72 (22:20, 22:14, 23:9, 21:29).

Rungtynes keturiais taškais iš eilės pradėjo Sporto Manija, į tai dvitaškiu atsakė Ambi. Dar penki iš eilės šeimininkų taškai ir skirtumas jau ūgtelėjo iki septynių. Ambi surengė spurtą 7:2 ir skirtumas sumenko iki dviejų – 11:9. Po penkis taškus apsikeitė abi komandos ir skirtumas išliko nepakitęs. Iki ketvirčio pabaigos dar po šešis taškus apsikeitė komandos ir po pirmojo kėlinio – 22:20 priekyje Sporto manija & amici pizza.

Antrasis kėlinys daug geriau prasidėjo šeimininkams ir jie spurtavo iš pradžių – 5:2, o tada dar ir 9:0 ir skirtumas išaugo jau iki – 14 taškų – 36:22. Septynis taškus be atsako pelnė AMBI ir nukirpo skirtumą per pusę. Vieną Baudą iš dviejų pataikę SPorto manijos vyrai, sustojo puolime kuo pasinaudojo Ambi ir pelnė dar keturis taškus be atsako, tačiau kėlinio pabaiga priklausė šeimininkams ir jie ketvirtį užbaigė 7:0 ir po dviejų kėlinių – 44:34.

Trečią kėlinį dvitaškiu pradėjo Ambi, tačiau penkiais atsakė Sporto manija ir skirtumas dar paaugo. Šeimininkai dar kartą spurtavo 11;5 ir skirtumas jau padidėjo iki 60:41. Kėlinį dar 7:2 užbaigė Amici pizza ir po trijų kėlinių 67:43.

Ketvirtasis kėlinys jau tebuvo formalumas ir komandos per daug nepersistengė gynyboje, varavo greitas žaidimas, nemažai klaidų. Šį ketvirtį Ambi laimėjo aštuoniais taškais ir sušvelnino savo atsilikimą iki 16. Galutinis rungtynių rezultatas – 88:72.

Po rungtynių nugalėtojų treneris teigė – tiesiog nugalėjo meistriškumas ir tiek. Įmetėm daugiau nei praleidom ir nera čia ką pridurt.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Darius Mikalauskas (23, 14 atk. kam.), Rytis Adžgauskas (21), Vytautas Žvirblis (18), Ruslanas Babilevas (17, 6 išpr. pr.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Andrius Beržininkaitis (20, 6 išpr. pr.), Linas Beržininkaitis (20), Mantas Karpavičius (15,5 išpr. pr.) taškų.

Sporto manija & amici pizza po mieguistos pradžios įrodė savo pranašumą prieš Naną (2012 vasario 20 d., pirmadienis, 23:49 val.)Permaingose rungtynėse "Sporto Manija & Amici Pizza" įrodė savo pranašumą prieš "Naną" (2012 sausio 13 d., penktadienis, 22:21 val.)"Sporto Manija & Amici Pizza" išlaikė pergalę savo rankose (2012 kovo 01 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)"Sporto Manija & Amici Pizza" pamokė KK "Persvarą" (2011 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)"Sporto manija & Amici Pizza" palaužė "Bangos & Lyga.eu" pasipriešinimą (2012 vasario 03 d., penktadienis, 21:40 val.)"Sporto Manija & Amici Pizza" nesulaukė pasipriešinimo iš "Simple" (2011 gruodžio 10 d., šeštadienis, 00:12 val.)"Sporto Manija & Amici Pizza" pelnė pergalę bei vietą aštuntfinalyje (2012 balandžio 04 d., trečiadienis, 21:46 val.)„Sporto Manija & Amici Pizza“ įveikė "Legatas" (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 18:07 val.)"Sporto manija & Amici pizza" be didesnio vargo įveikė "BC Ambi" ekipą (2012 sausio 30 d., pirmadienis, 23:32 val.)"Sporto Manija & Ekodora & FSM" nesunkiai palaužė savo varžovus (2012 sausio 20 d., penktadienis, 22:36 val.)