KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs KAUNO PREKYBOS IR VERSLO MOKYKLA & RAMI (60:49)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 lapkričio 15 d., Pirmadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Kauno technikos kolegija" laimėjo prieš "Kauno prekybos ir verslo mokykla & RAMI"

2010 lapkričio 15 d., Pirmadienis, 18:37 val., peržiūros: 5715

Šiandien, lapkričio 15 dieną, 17 val. 15 min., Kauno technikos kolegijoje susitiko "C" lygos komandos – "Kauno technikos kolegija"(šeimininkai) su "Kauno prekybos ir verslo mokykla & RAMI"(svečiai). Rungtynės buvo atkaklios ir įdomios. Tačiau gausesnėmis pajėgomis susirinkusi šeimininkų ekipa išsaugojo daugiau jėgų ir 4 kėlinuke palaužė savo varžovus, rezultatu 60:49.

Jau pirmosios rungtynių minutės žadėjo atkaklią kovą. Abi komandos puikiai gynėsi, tai lėmė labai nerezultatyvų kėlinuką – 13:9. Nors aikštelės šeimininkai ir turi galingesnę priekinę liniją, tačiau jiems nepavyko laimėti kovos dėl atšokusių kamuolių. Komandų žaidimas atrodė gan lygus. Svečių ekipai labai sunkiai sekėsi rasti kelių į baudos aikštelę, todėl jie stengėsi atakuoti iš toli. Tačiau tikslą pasiekė vos vienas taiklus tolimas metimas. Toks prastas pataikymas lėmė, jog pirmąjį ketvirtį laimėjo "Kauno technikos kolegija".

Antrojo kėlinuko metu žaidimas galutinai išsilygino. Didžiausią indėlį į savo komandos žaidimą įdėjo "Kauno prekybos ir verslo mokykla & RAMI" žaidėjas M.Karauskas. Šis veržlus krepšininkas netik darė taškus, bet ir pagyvino komandos žaidimą, imdamas kamuolius po krepšiu bei dalindamas rezultatyvius perdavimus. Tuo tarpu "Kauno technikos kolegijos" gretose, kaip įprasta, geriausias buvo Marius Nenartavičius, kurio buvimas baudos aikštelėje sudarydavo daug nesklandumų svečių gynybai. Prieš ilgąja pertrauką skirtumas minimalus – 27:26.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė. Nors komandos žaidė apylygiai, tačiau visąlaik priekyje 1-3 taškų skirtumu buvo aikštelės šeimininkai. "Kauno prekybos ir verslo mokykla & RAMI" ekipoje iniciatyvos ėmėsi rezultatyviausias rungtynių žaidėjas Kęstutis Aliukevičius. Turėdamas puikų driblingą šis žaidėjas sugebėdavo pritraukti du arba net tris varžovus prie savęs bei atiduoti kamuolį laisvam komandos draugui, o jeigu niekas iš "Kauno technikos kolegijos" krepšininkų nesuskubdavo padėti žmogui, kuris dengė Kęstutį Aliukevičių, tai pastarasis labai lengvai pelnydavo taškus. Prieš finalinį ketvirtį aikštelės šeimininkai turėjo trijų taškų pranašumą – 43:40.

Ketvirtajame rungtynių kėlinuke svečiams pritrūko fizinės ištvermės. Atvykę į rungtynes septyniese jie nebesugebėjo išlaikyti tokio tempo, kokį diktavo "Kauno technikos kolegijos" krešininkai. Per šį kėlinuką taškus "Kauno prekybos ir verslo mokykla & RAMI" komandai pelnė vienintelis žaidėjas, jau minėtasis Kęstutis Aliukevičius. Tuo tarpu aikštelės šeimininkai, žaisdami komandinį žaidimą, sugebėjo spurtuoti rezultatu 11:0 ir gan lengvai išplėšti pergalę, rezultatu 60:49.

Po rungtynių "Kauno technikos kolegijos" trenerė sakė : " Mes turim galingesnę priekinę liniją, tačiau nesugebam laimėti kovos dėl atšokusių kamuolių, ir tai kartojasi jau kelintose varžybose. Manau, mes šiandien buvom stipresni, todėl ir laimėjome"

"KK Akademija" sutriuškino "Kauno prekybos ir verslo mokykla & Rami" ekipą (2010 gruodžio 22 d., trečiadienis, 22:32 val.)"Renversa" patiesė "Kauno Prekybos ir Verslo Mokyklą & Rami" (2010 gruodžio 18 d., šeštadienis, 18:18 val.)Rungtynių pabaigoje "Libora" nusileido "Kauno Prekybos ir verslo mokyklai & Rami" (2011 vasario 06 d., sekmadienis, 22:38 val.)"Kauno Technikos Kolegija" nesugebėjo pasipriešinti "KK Akademija" ekipai (2010 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:41 val.)"Kauno technikos kolegija" įrodė savo pranašumą prieš "KMAiK" (2010 spalio 25 d., pirmadienis, 19:41 val.)"Kauno Technikos Kolegija" apgynė namų sienas (2011 sausio 24 d., pirmadienis, 21:38 val.)"Kauno technikos kolegija" nesunkiai nugalėjo "Snaiperiai & Krepšininkas.net" komandą (2011 sausio 10 d., pirmadienis, 22:12 val.)"Kauno technikos kolegija" nesunkiai įveikė "Snaiperiai & Krepšininkas.net" komandą (2011 vasario 21 d., pirmadienis, 19:32 val.)Atkaklioje kovoje "Kauno technikos kolegija" įveikė "Kėdainių" komandą (2010 gruodžio 06 d., pirmadienis, 21:13 val.)"Kauno prekybos ir verslo mokykla & Rami" po pratęsimo palaužė "Dice" komandą (2011 vasario 12 d., šeštadienis, 22:27 val.)