SPORTO FĖJA & INTERNETAS VISIEMS vs VAIŠVYDAVA (51:78)C lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2011 balandžio 11 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ V.Kudirkos vidurinė mokykla, Trakų g. 39, Kaunas LT-44327

Atsakomose rungtynėse irodė esantys stipresni ir 27 taškų skirtumu nugalėjo "Vaišvydava"

2011 balandžio 11 d., Pirmadienis, 22:31 val., peržiūros: 4351

Balandžio 11 dieną, 20.15 val., "V. Kudirkos vidurinės mokyklos" sporto salėje, susitiko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybių komandos "Sporto fėja & Internetas visiems" ir "Vaišvydava". Išsiveržę rungtynių pirmajame kėlinuke ir visą rungtynių laiką pirmavę bei žaidę gražų komandinį žaidimą triuškinančia persvara įrodė savo pranašumą ir nugalėjo "Vaišvydava" krepšininkai rezultatu [51:78].

Rungtynėms prasidėjus pirmąjį kamuolį atkovojo šeimininkai, "Sporto fėja & Internetas visiems" krepšininkai, kurie ir užbaigė savo pirmąją ataką taikliu dvitaškiu metimu taip išsiverždami į priekį. Tačiau iškart po to sekė sėkminga svečių, "Vaišvydava" komandos, atkarpa 10:0, po kurios jie ne tik persvėrė rezultatą, bet ir išsiveržė į priekį aštuonių taškų skirtumu. Šiame kėlinuke svečiai tris kartus laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių bei tris kartus rečiau suklydo, todėl žaisdami komandinį žaidimą nesunkiai laimėjo pirmąjį kėlinuką ir dar labiau padidino savo persvarą. Antrajame ketvirtyje svečiai pralošė kovą dėl atšokusių kamuolių, tačiau du kartus rečiau suklydo, todėl nors ir abi komandos žaidė apylygiai, svečiai sugebėjo dar šiek tiek labiau atsiplėšti. Sužaidus du kėlinius svečiai pirmavo šešiolikos taškų skirtumu rezultatu [22:38].

Po ilgosios pertraukos kova aikštelėje tęsėsi. Šeimininkai sužaidė dvi iš eilės tikslias atakas, pelnydavi dvitaškį ir tritaškį bei taip sumažino savo atsilikimą, tačiau labai trumpam. Iškart po to vėl sekė sėkminga svečių atkapa, kurią jie laimėjo 9:0 ir vėl atitrūko nuo varžovų dabar jau dvidešimties taškų skirtumu. Svečiai ir vėl atkovodami daugiau kamuolių turėjo daugiau progų taškais pabaigti savo atakas ir jie tuo pasinaudojo taip iki kėlinuko pabaigos dar šiek tiek padidindami savo persvarą. Paskutiniajame kėlinuke šeimininkams kurį laiką buvo pavykę išlaikyti nors ir didelį, tačiau stabilų skirtumą. Tačiau svečių komanda šiandien buvo nesustabdoma, jos krepšininkai puikiai žaidė po krepšiu dar kartą atkovodami tris kartu daugiau kamuolių negu priešininkai bei tris kartus rečiau klysdami, todėl iki kėlinuko pabaigos jie dar labiau padidino savo atitrūkimą. Svečiai žaisdami gražų komandinį žaidimą šiandien nepaliko jokių šanšų priešininkams taip įrodydami, jog jie yra stipresni ir verti pergalės. Rungtynės baigėsi rezultatu [51:78].

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris sakė, jog pirmosiose varžybose neįvertinome priešininkų, todėl pralošėme, tačiau šiandien susikaupėme ir įrodėme esantys stipresni, nors ir priešininkų komanda ganėtinai pajėgi.

"Sporto fėja & Internetas visiems": Gražvydas Davidavičius 23, Paulius Grigaitis 10, Jonas Janickis 7.

"Vaišvydava": Evaldas Jančauskas 26 (14 atk. kamuolių), Audrius Linkus 25 (5 tritaškiai metimai),b Tomas Kmitas 15 (5 rezult. perdavimai, 5 perimti kamuoliai, 8 išpr. pražangos).

Po įtemptų rungtynių dviženkle persvara nugalėjo "Vaišvydava" (2011 kovo 09 d., trečiadienis, 00:05 val.)Pirmoje rungtynių pusėje susikrovę dviženklį pranašumą pergalę išplėšė "Vaišvydavos" krepšininkai (2011 sausio 25 d., antradienis, 23:38 val.)"Ekodora & FSM" rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš "Sporto fėja & Internetas visiems" (2011 sausio 24 d., pirmadienis, 22:28 val.)Po rezultatyvių ir labai lygiai sužaistų varžybų minimaliu skirtumu nugalėjo "Sporto fėja & Internetas visiems" (2011 balandžio 05 d., antradienis, 23:35 val.)"Sporto fėja & Internetas visiems" neturėjo vargo su "Šlienavos Nanas" ekipa (2011 vasario 28 d., pirmadienis, 23:16 val.)"Dice" išsivežė pergalę iš Vaišvydavos (2010 lapkričio 16 d., antradienis, 23:57 val.)Atkakliame mūšyje "Sporto Fėja & Internetas visiems" išsilaikė ir nugalėjo minimalia persvara (2010 lapkričio 04 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)"Sporto Fėja & Internetas visiems" nepasigailėjo "Džinas Vėžlys" ekipos (2010 spalio 25 d., pirmadienis, 22:23 val.)Po nervingų ir sunkių rungtynių įtikinamą pergalę pasiekė "Ragai" (2011 balandžio 17 d., sekmadienis, 22:23 val.)Po inirtingo mūšio pergale džiaugėsi "Vaišvydava" (2011 vasario 13 d., sekmadienis, 20:58 val.)