KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs KAUNO SRC (72:103)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 lapkričio 29 d., Pirmadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Kauno SRC" nepasigailėjo dar vieno varžovo

2010 lapkričio 30 d., Antradienis, 00:41 val., peržiūros: 5957
Pirmosiose šio pirmadienio (11.29) rungtynėse, vykusiose Kauno technikos kolegijoje, susitiko dvi "C" lygos "BaltikSport" pirmenybių "B" pogrupio komandos – šeimininkai "Kauno technikos kolegija" ("KTK") bei viena iš turnyro favoričių "Kauno SRC". Šeimininkai gana lygiai kovojo su varžovais pusantro kėlinuko, tačiau vėliau įkrito į duobę. Tuo pasinaudojo "SRC" krepšininkai ir, spurtavę 12:0, įgijo solidesnę persvarą, kurią vėliau ir didino iki finalinio švilpuko. Rezultatyviame susitikime "SRC" iškovojo pergalę rezultatu103:72. Tai buvo jau šeštoji jų pergalė iš tiek pat galimų ir ji leidžia užtikrintai pirmauti grupėje. Tuo tarpu, "KTK" su 4 pergalėmis ir 3 nesėkmėmis žengia laipteliu žemiau.

Susitikimas prasidėjo dviem greitais Laimono Garnelio taškais. „KTK“ ekipą pirmosiomis minutėmis į priekį vedė Karolis Simonaitis, kurio 4 taškai leido išlaikyti lygų rezultatą. Vis dėlto, po to šeimininkai šiek tiek stabtelėjo, o „SRC“, vedini Valdo Undraičio (5 taškai) bei Aido Makūno (2 tritaškiai), spurtavo 13:2 ir nutolo nuo varžovų. Likusiomis minutėmis „KTK“ atsigavo ir bandė vytis svečius, tačiau visas jų pastangas į šipulius daužė itin sėkmingas Dariaus Mikalausko žaidimas, kuris surinko 9 taškus iš eilės. Po pirmųjų 10 minučių „SRC“ priekyje 28:17.

Antrąjį ketvirtį „KTK“ žaidėjai pradėjo kovingai nusiteikę – jie puikiai dirbo gynyboje, o ir puolime, sėkmingo Dovydo Znuto žaidimo dėka, surinko 7 taškus be atsako bei sumažino atsilikimą iki 4 taškų. Deja, vėliau šeimininkai krito į gilią duobę, kurios metu beveik visos atakos buvo tuščios. Tuo sėkmingai naudojosi „SRC“ krepšininkai, laimėję atkarpą 12:0 ir susigrąžinę solidesnę persvarą (40:24). Šios atkarpos metu pasižymėjo Valdas Undraitis, pelnęs 9 taškus. Per likusias minutes žaidimas išsilygino ir komandos patraukė ilsėtis svečiams turint 19 taškų atotrūkį – 48:29.
Iš karto po pertraukos abi ekipos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis. Po to „SRC“ suaktyvino savo gynybą, kuri leido spurtuoti 9:0 (61:35). Vis dėlto, šeimininkai neketino taip lengvai pasiduoti ir, išnaudodami savo priekinę liniją, atsakė 10 taškų iš eilės, vėl atgaivindami menką intrigą. Ketvirčiui perkopus į antrą pusę „KTK“ ir toliau demonstravo gana brandų krepšinį bei po truputį mažino deficitą. Prieš lemiamą atkarpą svečiai turėjo 15 taškų persvarą – 72:57.
Ketvirtasis kėlinukas vėl prasidėjo gana apylygiai. Kiek vėliau, „SRC“ nutarė savo varžovus užklupti spaudimu nuo vidurio linijos. Ir tai pasiteisino, kadangi „KTK“ padarė kelias klaidas iš eilės leisdami varžovams pelnyti lengvus taškus iš po krepšio ir spurtuoti 15:2. Ir po to šeimininkams sunkiai sekėsi rasti spragų, dėl ko skirtumas vis augo. Susitikimą užbaigė 2 taiklūs Dariaus Mikalausko tritaškiai ir „SRC“ pasiekė pergalę rezultatu 103:72.
Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris Algirdas Žadeikis teigė, kad, vis dėlto, jo ekipa gali žaisti ir didelėse salėse bei jose pelnyti po 100 ir daugiau taškų.
Naudingiausiai „SRC“ ekipoje šiandien žaidė Darius Mikalauskas, kurio sąskaitoje 28 taškai (5/5 tritaškiai), 6 atkovoti kamuoliai ir 29 naudingumo balai. Neblogai jam talkino Valdas Undraitis, atlikęs dvigubą dublį – 22 taškai ir 11 atkovotų kamuolių, bei 24 taškus surinkęs Laimonas Garnelis. Taip pat dvigubą dublį pridėjo ir Aidas Makūnas (11 taškų bei 13 rezultatyvių perdavimų).
Tarp pralaimėjusiųjų pasižymėjo Marius Nenartavičius, kuris pelnė 24 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. 12 taškų ir 7 atkovotus kamuolius pridėjo Daumantas Židanavičius, dar 12 taškų – Martynas Ignatavičius.

"Kauno SRC" nepasigailėjo "KK Snaiperių" (2011 sausio 28 d., penktadienis, 00:19 val.)"Kauno SRC" be gailesčio sutriuškino savo varžovus (2010 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:47 val.)"Kauno SRC" nesunkiai įveikė "Kauno technikos kolegiją" (2011 vasario 07 d., pirmadienis, 21:00 val.)Sunki "Kauno SRC" pergalė (2011 vasario 03 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)Kauno "SRC" ir toliau lieka nepralaimėjusi (2010 lapkričio 13 d., šeštadienis, 18:16 val.)"Kėdainiai" prieš Kauno "SRC" atsilaikė tris kėlinius (2010 lapkričio 02 d., antradienis, 21:34 val.)Kauno "SRC" sezoną baigė įtikinama pergale (2011 balandžio 16 d., šeštadienis, 18:20 val.)Eilinė "Kauno SRC" krepšininkų pergalė (2010 gruodžio 14 d., antradienis, 21:21 val.)Kauno "SRC" iškovojo eilinę savo pergalę (2010 gruodžio 21 d., antradienis, 21:43 val.)"Kauno SRC" komanda iškovojo triuškinamą pergalę (2010 lapkričio 17 d., trečiadienis, 19:31 val.)