KOLUNA vs SIMPLE (78:58)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gruodžio 09 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Tado Ivanausko vidurinė mokykla Vėtrungės g. 1, Kaunas LT- 48135

"Koluna" be vargo nugalėjo "Simple"

2010 gruodžio 09 d., Ketvirtadienis, 22:14 val., peržiūros: 6201

Šiandien (12.09) Tado Ivanausko vidurinėje mokykloje susitiko dvi „C“ lygos „Baltic Sport“ pirmenybių komandos. Tai „Koluna“ (1-7) ir „Simple“ (0-6). Abi komandos yra D pogrupio dugne, todėl laukė įdomi kova. Deja, įtemptos kovos mes neišvydome, „Koluna“ šventė užtikrintą pergalę rezultatu 78:58 (19:12, 19:19, 13:13, 27:14).

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliu šeimininkų komandos lyderio Audriaus Kočiaus metimu. Abi komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, puikiai gynėsi. Į priekį įsiverždavo tai viena, tai kita komanda. Pirmajam kėliniui einant į pabaigą prasidėjo „Koluna“ komandos spurtas. Šeimininkai rinko taškus, o varžovai neatsakėtuo pačiu. „Koluna“ iki kėlinio pabaigos pelnė 9 taškus be atsako, persvėrė rezultatą ir lamėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 19:12.

Antrajame kėlinyje šeimininkai neleido svečiams sumažinti skirtumo. „Simple“ komanda agresyviai puolė, bet skirtumas niekaip nemažėjo. Didžiausia svečių bėda buvo netaiklūs baudų metimai. Jie prametė net 8 metimus iš 12. „Koluna“ komanda kėlinio viduryje buvo įgijus net 15 taškų pranašumą (35:20), laimei svečiai susiėmė ir iki kėlinio pabaigos sumažino skirtumą iki 7 taškų. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 38:31.

Trečiajame kėlinyje dominavo gynyba. Abi komandos kibiai gynėsi, neleido varžovams pelnyti lengvų taškų. Taikliais baudų metimais nepasižymėjo nei viena, nei kita komanda, skirtumas irgi nesikeitė. „Simple“ komandai niekaip nesisekė pasivyti varžovus. Per šį kėlinį abi komandos teįmetė po 13 taškų, skirtumas išliko toks pats, o bendras rezultatas buvo 51:44.

Paskutiniame kėlinyje „Simple“ komanda turėjo stoti į žūtbūtinį mūšį dėl pergalės. Deja, taip neįvyko. Šeimininkai nuo pat kėlinio pradžios pradėjo didinti skirtumą. Rezultatyviai žaidė Audrius Kočius bei Arūnas Giedraitis ir komanda pasiekė 20 taškų skirtumą. Varžovai buvo palaužti. Jie nebeįstengė sumažinti šeimininkų persvaros. „Koluna“ iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 78:58.

„Koluna“ komandos treneris džiaugėsi fantastišku vyrų žaidimu ir Manto Šateikos, vieno iš komandos lyderių, sugrįžimu. „Simple“ komandos treneris kaip pagrindines pralaimėjimo priežastis įvardijo klaidas ir netaiklius baudos metimus.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Audrius Kočius (23 tšk., 5 rez. perd., 6 per. kam.), Mantas Šateika (17 tšk., 6 atk. kam.) bei Arūnas Giedraitis (15 tšk., 6atk. kam.). Svečių komandoje lyderis buvo Mantas Malinauskas (22 tšk., 10 atk. kam., 5 rez. perd.).

"Kaunas" lengvai nugalėjo "Simple" komandą (2010 gruodžio 19 d., sekmadienis, 23:53 val.)"Grizliai" be didesnių pastangų nugalėjo "Simple" (2011 sausio 10 d., pirmadienis, 22:40 val.)"Simple" lengvai nugalėjo "Spartą" (2011 vasario 13 d., sekmadienis, 23:18 val.)"Ice" be didesnių sunkumų nugalėjo "Simple" (2010 lapkričio 14 d., sekmadienis, 23:36 val.)"Koluna" nelengvai palaužė "Grizlius" (2011 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)"Koluna" antrojoje rungtynių pusėje nepasigailėjo "KMAiK" (2011 sausio 20 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)"Koluna" namuose sutriuškino "Bipa" (2011 sausio 28 d., penktadienis, 01:57 val.)"Ice" be vargo įveikė "Koluną" (2010 lapkričio 28 d., sekmadienis, 21:20 val.)Nesunki "Kolunos" pergalė (2011 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)"Koluna" po atkaklios kovos nusileido BC "Sernai" ekipai (2010 lapkričio 04 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)