ROBOTUKŲ ARMIJA vs ŠAKIŲ SPLITAS (60:91)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gruodžio 22 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Tado Ivanausko vidurinė mokykla Vėtrungės g. 1, Kaunas LT- 48135

"Šakių splitas" sutriuškino "Robotukų armiją"

2010 gruodžio 22 d., Trečiadienis, 23:28 val., peržiūros: 6270

Šiandien (12.22) Tado Ivanausko vidurinėje mokykloje susitiko dvi „C“ lygos „Baltic Sport“ pirmenybių komandos. Tai „Robotukų armija“ (3-5) ir „Šakių splitas“ (7-2). Šiose rungtynėse favoritu buvo laikoma svečių komanda. Rungtynės klostėsi taip, kaip ir buvo tikėtasi. „Šakių splitas“ beveik nuolat didino persvarą ir pasiekė nesunkią pergalę. Nuaidėjus paskutiniam švilpukui rezultatas buvo 60:91.

Pirmojo kėlinio pradžia buvo intriguojanti. Pirmuosius taškus pelnė svečių komanda. Varžovai tuoj pat atsakė taikliais metimais. Vyko atkakli kova. Pirmavo tai viena tai kita komanda, tačiau įpusėjus kėliniui „Šakių splitas“ komanda pelnė „sausus“ 9 taškus ir atitrūko nuo varžovų. „Robotukų armijai“ nepavyko sumažinti skirtumo iki kėlinio pabaigos. Pasibaigus pirmajam kėliniui rezultatas buvo 16:26.

Prasidėjus antrajam kėliniui svečiai demonstravo puikų žaidimą. Taiklių metimų bei geros komandinės gynybos dėka „Robotukų armija“ sumažino skirtumą iki 4 taškų (24:28). Deja, netrukus varžovai atliko keletą rezultatyvių atakų ir vėl pabėgo į priekį (24:35). „Robotukų armijos“ lyderio Arūno Eitučio dėka komanda vėl priartėjo prie varžovų (32:37). Šeimininkų komandoje per šį kėlinį taškus metė tik Arūnas Eitutis bei Karolis Meiliūnas, bet visgi jiems pavyko laimėti šį kėlinį vieno taško persvara. Deja, bendras rezultatas po dviejų kėlinių buvo 33:42.

Antroje rungtynių dalyje „Šakių splitas“ palaužė varžovus. Per šį kėlinį Svečiai pelnė net 27 taškus, tuo tarpu šeimininkų atsakas tebuvo 11 taškų. Visą trečiąjį kėlinį „Šakių splitas“ didino persvarą. Svečiai demonstravo puikų komandinį žaidimą. „Robotukų armija“ nerado būdų uždengti varžovus. „Šakių splitas“ komandoje beveik visi žaidėjai atliko bent po vieną rezultatyvų perdavimą. „Robotukų armijai“ nebeužteko tik K. Meiliūno bei A. Eitučio gero žaidimo. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 44:69.

Paskutinis kėlinys tebuvo formalumas. Šeimininkų komanda stengėsi sušvelninti skirtumą, tačiau nesėkmingai. „Šakių splitas“ žaidė atsipalaidavęs, tačiau demonstravo užtikrintą žaidimą. Vėlgi žaidė komandiškai ir pasiekė nesunkią, užtikrintą persvarą rezultatu 60:91.

Nugalėtojų treneris kaip pagrindinę pergalės priežastį įvardino komandinį žaidimą. Pralaimėjusiųjų treneris kaip pagrindines pralaimėjimo priežastis įvardino neatkovotus kamuolius po savo krepšiu bei taiklius tolimus varžovų metimus.

„Šakių splitas“ komandoje išsiskyrė Edvinas Šostakas atlikęs dvigubą dublį, taip pat Vaidas Grimalauskas, blokavęs net 4 varžovų metimus. „Robotukų armijoje“ rezultatyviausias buvo Arūnas Eitutis įmetęs 28 taškus.

"BPG & Banga" nugalėjo "Robotukų armiją" (2010 lapkričio 06 d., šeštadienis, 16:59 val.)„Akis“ nepasipriešino „Robotukų armijai“ (2010 spalio 27 d., trečiadienis, 23:37 val.)"Šakių Splitas" nugalėjo "Dice" ekipą (2010 lapkričio 06 d., šeštadienis, 21:46 val.)"KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" nušlavė "Robotukų armiją" (2010 lapkričio 17 d., trečiadienis, 23:33 val.)"Vilniaus universitetas KHF" eliminavo "Robotukų armiją" iš tolimesnių kovų (2011 kovo 24 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)"Šakių Splitas" paleido pergalę iš savo rankų (2010 gruodžio 11 d., šeštadienis, 17:28 val.)"Šakių Splitas" rungtynių pabaigoje nugalėjo "Akis" ekipą (2010 lapkričio 30 d., antradienis, 01:17 val.)"Bipa" po atkaklios kovos palaužė "Robotukų Armiją" (2011 kovo 03 d., ketvirtadienis, 00:08 val.)"BC Rykliai" be didesnio vargo įveikė "Robotukų Armija" ekipą (2010 lapkričio 15 d., pirmadienis, 23:03 val.)SK "Neveronys" namuose užtikrintai laimėjo prieš "Robotukų Armiją" (2011 sausio 09 d., sekmadienis, 16:51 val.)