KĖDAINIAI vs UNITED (62:69)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 21 d., Pirmadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

„United“ tik po sunkios kovos palaužė „Kėdainius“

2009 gruodžio 21 d., Pirmadienis, 21:30 val., peržiūros: 5655
Pirmadienį (12-21) „KTK“ sporto salėje susitiko „Kėdainiai“ (šeimininkai) ir „United“ (svečiai). Pirmoje varžybų pusėje padėtį aikštėje tvirtai kontroliavo šeimininkų ekipos krepšininkai. Taikliai mesdami tolimus metimus ir laiku grįždami į gynybą kėdainiečiai sugebėjo įgyti 14 taškų pranašumą.Po ilgosios pertraukos vaizdas apsivertė aukšyn kojomis. Laimėję trečiąjį ketvirtį 13 taškų persvara „United“ atkūrė intrigą šiose varžybose. Paskutinis kėlinys pademonstravo puikų krepšinį. Abi komandos žaidė iki paskutiniųjų. Didesnį norą laimėti pademonstravę „United“ komandos nariai iškovojo pergalę rezultatu 62:69 (25:11, 17:15, 11:24, 9:19).

Pirmasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų komandos laimėtu ginčo kamuoliu. Pirmoji savo taškų sąskaitą atidarė svečių ekipa. Pirmoje ketvirčio pusėje svečiai valdė situaciją ir buvo priekyje 2:7. Tačiau jų dominavimas baigėsi po trijų tolimų šeimininkų metimų. Laimėję atkarpą 13:0 „Kėdainiai“ išsiveržė į priekį 15:7. Niekaip nesugebėdama sustabdyti varžovų snaiperių „United“ komanda po pirmojo kėlinio atsilikinėjo rezultatu 25:11.

Antrame kėlinyje ir toliau iniciatyva priklausė „Kėdainių“ komandai. Svečiai niekaip nesugebėjo įjungti savo puolimo varikliuko ir toliau šaudė pro šalį. Pristabdę įsivažiavusius šeimininkų ekipos snaiperius svečiai neleido jiems tolti toliau. Po pirmosios pusės komandas skyrė 16 taškų 42:26.

Trečiasis kėlinys parodė , kad „United“ šiose rungtynėse nelinkę dar pasiduoti. Kėlinio viduryje laimėjus atkarpą 14:0 jų deficitas sumažėjo iki 4 taškų (46:42). „Kėdainių“ komandos žaidėjai nesitikėję tokio rungtynių posūkio pasimetė ir pradėjo daryti klaidas. Kėlinio pabaigoje svečiai sugebėjo persverti rezultatą į savo pusę 48:50. Tačiau šia persvara ilgai nepavyko pasidžiaugti ir sėkmingai ketvirtį užbaigę šeimininkai prieš lemiamą turėjo 3 taškų persvarą 53:50.

Ketvirtasis ketvirtis pademonstravo puikų žaidimą. Pirmoje pusėje abi ekipos žaidė gan banguotai. Rezultatas dažnai svyruodavo. Antroji ketvirčio pusė tapo lemiama šiose varžybose. Likus žaisti apie dvi minutes komandas dar skyrė 4 taškai (62:58). Svečiai susikaupė ir puikiai sužaidę likusias minutes sugebėjo ne tik persverti rezultatą , tačiau ir įgyti 7 taškų persvarą. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 62:69.

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų ekipos treneris teigė : „ Geros varžybos, tikrai geri varžovai, puikiai kovojo. Rungtynių pradžioje komanda buvo labai atsipalaidavus nepataikė savo metimų, leido varžovams mesti į krepšį, o jei tuo pasinaudojo, gerai, kad antroje rungtynių pusėje komanda atsigavo, pradėjo žaisti savo žaidimą ir susitvarkė su nervais. Malonu, kad iškovojome dar vieną pergalę. Džiaugiuosi, kad yra tokių žaidėjų, kurie atvyksta į visas varžybas, gaila tik, kad ne visi taip rimtai žiūri į komandą ir atvyksta į varžybas. Taip pat sveikinu visus su ateinančiomis šventėmis, susitiksim kitais metais.".

"Kėdainiai" : T.Lukoševičius 20 , L.Valuckas 19 , M.Dilys 10.
"United" : R.Simanavičius 25 , A.Malinauskas 18 , M.Tauras 10

„United“ tik paskutinėmis pratęsimo sekundėmis palaužė „Tauvega“ (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 16:30 val.)"BPG & Banga" po atkaklios kovos palaužė "Kėdainius" (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 16:11 val.)"United" tik po sunkios kovos nusileido "Studentijai" (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 16:33 val.)"United" po pratęsimo palaužė "Kaunas" ekipą (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 17:13 val.)Nervingose varžybose „United“ nesunkiai iškovojo pergalę (2010 vasario 27 d., šeštadienis, 22:25 val.) „Vėdisana & Koluna“ įveikė „Kėdainių“ ekipą (2010 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„Statybų vizija & LVA“ neatsilaikė prieš „Kėdainių“ komandą (2010 sausio 24 d., sekmadienis, 21:08 val.)"Libora" po pratęsimo palaužė "Kėdainių" komandą (video) (2010 sausio 13 d., trečiadienis, 22:13 val.)“United” nepasigailėjo “Colts” ekipos (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 16:46 val.)„United“ toliau triuškina varžovus ir gerina lygos rekordus (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 16:47 val.)