KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs KMAIK (80:57)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 04 d., Trečiadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

Kauno technikos kolegija palaužė svečius iš Girionių

2009 lapkričio 04 d., Trečiadienis, 19:48 val., peržiūros: 7481

Spalio 4 dieną, trečiadienį, Kauno technikos kolegijos sporto arenoje įvyko C lygos susitikimas, kuriame susirėmė Kauno technikos kolegija ir KMAIK. Rungtynes rezultatu 80:57 (25:21; 19:13; 21:17; 15:6) laimėjo šeimininkai.

Aikštelės šeimininkai nuo pat pirmųjų rungtynių minučių pradėjo įrodinėti savo pranašumą, todėl KMAIK krepšininkams nelikdavo nieko kito, kaip tik stabdyti varžovus pražangomis. Pirmasis rungtynių kėlinys baigėsi rezultatu 25:21.

Antrajame kėlinyje žaidimas nepasikeitė – KTK penketukas šauniai kovojo dėl atšokusių kamuolių, todėl jiems buvo suteiktos galimybės nuolatos kartoti netaiklius metimus, todėl iki ketvirčio pabaigos šeimininkai padidino savo persvarą iki dešimties taškų – 44:34.

Antrojoje rungtynių pusėje svečiai palūžo galutinai – nors trečiajame kėlinyje atakavo itin taikliai, tačiau galimybių metimams turėjo labai mažai ir kėlinys tapo eiline proga šeimininkų ekipai padidinti savo persvarą. Paskutiniajame kėlinyje KMAIK krepšininkai teįmetė vos 6 taškus ir rungtynės baigėsi beveik triuškinamu rezultatu 80:57.

Šeimininkų ekipoje naudingiausiai žaidė A.Simaitis, surinkęs 43 naudingumo balus bei pelnęs 25 taškus. Jam talkino 18 taškų surinkęs M.Nenartavičius, o 10 pridėjo M.Ignatavičius.

KMAIK komandoje rezultatyviausiu tapo V.Valavičius, pelnęs 17 taškų, dar 16 pridėjo V.Apanavičius.

Po rungtynių Kauno technikos kolegijos trenerė S.Donėlaitė buvo labai nepatenkinta savo komandos gynyba ir, nors teigė, jog priešininkai taipogi mažai gynėsi, pergalę lėmė tik įmestas didesnis metimų skaičius.

Priešininkų strategas P.Vyšniauskas pagyrė oponentus, jog jie yra brandesnė komanda, žaidusi komandinį žaidimą, o savo komandą įvardino kaip "žalius naujokus" (komanda rungtyniavo žalios spalvos marškinėliais, red. past.).

"Kauno Technikos Kolegija" atkaklioje kovoje palaužė "Korys - 2" komandą (2009 lapkričio 25 d., trečiadienis, 19:02 val.)"Kauno technikos kolegija" pergalę iškovojo paskutinėmis rungtynių akimirkomis (2010 sausio 18 d., pirmadienis, 18:52 val.)"Kauno technikos kolegija" po dramatiškos kovos įveikė "Prienų vėją" (2009 lapkričio 23 d., pirmadienis, 20:51 val.)"Kauno technikos kolegija" tolygiai didino pranašumą ir iškovojo užtikrintą pergalę (2010 sausio 20 d., trečiadienis, 22:05 val.)"Kauno technikos kolegija" po atkaklios kovos palaužė "Statybų viziją & LVA" (2009 gruodžio 09 d., trečiadienis, 19:39 val.)"Kauno Technikos kolegija" tik rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę (2009 spalio 28 d., trečiadienis, 19:04 val.)"KMAIK" po atkaklios kovos palaužė "Krepšinis.net" (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 20:27 val.)„Sparta“ nugalėjo „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (video) (2010 sausio 25 d., pirmadienis, 19:14 val.)"Baltvesa" nugalėjo "Kauno technikos kolegija" penketuką 58 taškų skirtumu (2010 vasario 06 d., šeštadienis, 18:09 val.)Po permainingos kovos "Sparta" šventė pergalę svečiuose prieš "KMAIK" (2009 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)