Ryterna Group vs Kauno Rami (89:79)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 18 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Aivaro Kručo vedami Ryterna Group iškovojo pergalę prieš Kauno Rami

2020 vasario 18 d., Antradienis, 23:32 val., peržiūros: 793

Trečiadienį, vasario 18 diena, Kauno „Energijos“ sporto salėje įvyko C lygos rungtynės tarp šeimininkų: Ryterna Group bei svečių- Kauno Rami. Atkakliose rungtynėse Kauno Rami turėjo pripažinti Ryterna Group pranašumą, rezultatu: 89:79 (23:20, 21:19, 23:21, 22:19).

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai. Abejos komandos pradėjo kautis nuo pirmųjų minučių, to pasekoje rezultatas po pirmojo kėlinio- 23:20. Antrajame kėlinyje taip pat vyko įnirtinga kova. Š. Petraičio puikus žaidimas puolime(14tšk) leido svečiams laikytis rungtynese. Rezultatas po antrojo kėlinio- 44:39.

Trečiajame kėlinyje, Ryterna Group pasinaudodami varžovų klaidomis surengė spurtą, po kurio išsiveršė į priekį dviženklių skrtumų (63:47). Tačiau svečiai nepasidavė, taiklūs G. Mikėno metimai, grąžino Kauno Rami į rungtynes. Ketvirtajame kėlinyje D.Karosas surasdavo laisvus savo kamandos draugus, kurių dėka, šeimininkai realizavo trys iš eilės tritaškius bei įsiveržė į priekį dvylikos taškų skirtumu. Pranašumą susikrovę Ryterna Group laikė likusią varžybų kontrolę savo rankose bei šventė sunkią pergalę, rezultatu- 89:79.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

„Batniavos“ penketukas iškovojo netikėtą pergalę prieš „Kauno Rami“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 15:21 val.)„Ryterna Group“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „Kauno Rami“ (2019 spalio 22 d., antradienis, 22:29 val.)„Ryterna Group“ šventė užtikrintą pergalę prieš„KMAIK“ (2020 sausio 21 d., antradienis, 22:45 val.)„Kauno Rami“ išvargo pergalę prieš „Resmila.lt“ ekipą (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)„Ryterna Group“ pergalę prieš „Batniavą“ papuošė du A. Kručo dėjimai (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 19:39 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ryterna Group“ įrodė pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:57 val.)„Ryterna Group“ pasiekė pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Ryterna Group“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 21:52 val.)„Ryterna Group“ iškovojo „C“ lygos Mažosios taurės bronzą (2020 liepos 09 d., ketvirtadienis, 19:57 val.)„Resmila.lt“ turėjo pripažinti „Ryterna Group“ ekipos pranašumą (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:08 val.)