GZP vs Alaina (76:65)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 28 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Puikus pirmasis kėlinys „GZP ‒ 2“ atnešė pergalę prieš „Alainą“

2019 lapkričio 28 d., Ketvirtadienis, 21:33 val., peržiūros: 1000

Ketvirtadienį, lapkričio 28 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp „GZP ‒ 2“ (4-0) ir „Alaina“ (0-6) ekipų.

Rungtynių pradžioje abi ekipos kentė taškų badą, tačiau jį nutraukė „GZP ‒ 2“ ekipos tritaškiai metimai, kurių per kėlinuką jie pataikė keturis, o šeimininkai nutolo 24:3.

Antrajame kėlinyje žaidimas kiek apsilygino, pagaliau pataikyti pradėjo ir „Alainos“ krepšininkai, o pats kėlinys baigėsi esant rezultatui 39:20.

Trečiojo kėlinuko pradžioje „Alaina“ surengė nedidelį spurtą bei po D. Juškos tritaškio priartėjo iki 42:29. Ir toliau kėlinys klostėsi apylygiai, o pasibaigė 53:38.

Ketvirtajame kėlinyje du svečių tritaškiai apkirpo rezultatą iki 55:44. Ir toliau pakiliai žaidę „Alainos“ krepšininkai sugebėjo sumažinti savo deficitą iki septynių, tačiau tada po tritaškį pataikė J.Eibukas ir M.Semėnas, o „GZP ‒ 2“ arčiau varžovų jau nebeprisileido. Galutinis sustikimo rezultatas 76:65 (24:3, 15:17, 14:18, 23:27).

„Hikvision vaizdo apsauga“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Alainą“ (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 20:32 val.)„GZP“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „T.A.D.“ ekipą (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:56 val.)„GZP ‒ 2“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 spalio 15 d., antradienis, 22:20 val.)Visas rungtynes vargę „GZP ‒ 2“ po pratęsimo įveikė „Hikvision vaizdo apsauga“ ekipą (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 23:20 val.)Po įtemptos kovos GZP šventė pergalę (2020 birželio 10 d., trečiadienis, 22:31 val.)„GZP ‒ 2“ atlaikė „Arkus“ spaudimą ir pratęsė pergalių seriją (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 17:27 val.)„0Septyni“ įtikinamai nugalėjo „Alaina“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 21:52 val.)Pirmoje pusėje turėję vargo „Alta transportas – United 2“​ įveikė „Alainos“ ekipą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 21:47 val.)Antroje pusėje dominavę „GZP“ krepšininkai atlošė dviženklį deficitą ir palaužė KM „Žalgiris“ ekipą (2020 birželio 22 d., pirmadienis, 20:48 val.)„Arkus“ nesunkiai įveikė „Alaina“ (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 17:25 val.)