KM „Žalgiris“ vs GZP (74:83)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2020 birželio 22 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Antroje pusėje dominavę „GZP“ krepšininkai atlošė dviženklį deficitą ir palaužė KM „Žalgiris“ ekipą

2020 birželio 22 d., Pirmadienis, 20:48 val., peržiūros: 1138

Pirmadienį, KM „Žalgiris sporto salėje įvyko C lygos "Baltik Sport" pirmenybių ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko KM „Žalgiris“ ir „GZP".

Rungtynių pradžioje labai aktyviai gynyboje žaidę jaunieji žalgiriečiai išmušė iš vėžių „GZP" krepšininkus, kurių dažnos klaidos leido šeimininkams iškart įgyti dviženklę persvarą. Nors svečiai dviejų tolimų metimų dėka priartėjo iki 3 taškų deficito, tačiau M. Masiliūno rezultatyvus ir veržlus žaidimas vėl leido KM „Žalgiris“ ekipai nutolti dviženkliu pranašumu – 28:16.

Antrajame kėlinuke žaidimas apsilygino, „GZP" puolimas atsigavo ir kėlinio pabaigoje svečiai šiek tiek priartėjo. Po dviejų kėlinukų – 47:39.

Trečiasis kėlinys prasidėjo „GZP" ekipos trimis tritaškiais iš eilės ir svečiai persvėrė rungtynių svarstykles – 47:48. Vėliau sunkiai rinko taškus abi ekipos, o trečiasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 55:57.

Lemiamas kėlinys prasidėjo svečių ekipos spurtu ir sužaidus kiek daugiau nei dvi minutes „GZP" po J. Pilecko greitos atakos jau pirmavo 57:66. Po šio varžovų spurto KM „Žalgiris“ jau nebeatsigavo ir turėjo pripažinti „GZP" ekipos pranašumą. Galutinis susitikimo rezultatas 74:83 (28:16, 19:23, 8:18, 19:26).

J.Eibukas („GZP“):

„pradeda žaisti miegantys, po to pradedu rėkti, tada truputį žaidimas atsigauna. Gal ir mažas konfliktėlis antrame kėlinyje įsižiebęs padėjo. Džiaugiamės pirmą kartą patekę i Top 4 per devynis sezonus, ilgai to siekėme. Istorinis sezonas.“

Tomas Vyšniauskas

„Arkus“ po sunkios kovos palaužė KM „Žalgiris“ ir žengė į Mažosios taurės pusfinalį (2020 liepos 01 d., trečiadienis, 22:52 val.) „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ nesunkiai įveikė „KM „Žalgiris“ ekipą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:43 val.)Visas rungtynes kovoję BC „Game On“ neatsilaikė prieš KM „Žalgiris“ (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 21:26 val.)Sėkmingas ketvirtasis ketvirtis atnešė „KM „Žalgiriui“ pergalę (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:07 val.)„GZP“ be didesnio vargo įveikė KK „Žaibas“ (2020 kovo 06 d., penktadienis, 22:32 val.)Tolimi metimai atnešė KM „Žalgiris“ ekipai pergalę prieš „Spartą“ (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„GZP“ užtikrintai įveikė „Ariogalos“ ekipą (2020 birželio 04 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)Puikus pirmasis kėlinys „GZP ‒ 2“ atnešė pergalę prieš „Alainą“ (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)Puikiai trečią kėlinuką sužaidęs KM „Žalgiris“ nugalėjo BC „Game On“ (2019 spalio 14 d., pirmadienis, 20:38 val.)„GZP“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „T.A.D.“ ekipą (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:56 val.)