SK „Mattas“ vs Neveronys ‒ KKA (84:73)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 15 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

SK „Mattas“ nutraukė „Neveronių ‒ KKA“ 58-nių pergalių seriją

2020 sausio 15 d., Trečiadienis, 20:12 val., peržiūros: 873

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko SK „Mattas“ ir „Neveronys – KKA“.

Į rungtynes SK „Mattas“ susirinko tik penkiese, tačiau tai jiems netrukdė nuo pat rungtynių pradžios periimti rungtynių kontrolę į savas rankas ( 15:7). Po minutės pertraukėlės toliau „Neveronys – KKA“ neatrado savojo žaidimo, o šeimininkai aštriais prasiveržimais išlaikė dviženklį pranašumą ( 29:19). Antrame kėlinyje SK „Mattas“ pasiekė rekordinį pranašumą – 14 taškų, tačiau „Neveronys – KKA“ pademonstravo charakterį ir ketvirčio pabaigoje komandas skyrė tik du taškai. Vis dėlto, aikštelės šeimininkai atsigavo po šalto dušo, kur pavyko atstatyti pranašumą turėtą – 49:41

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų taškas į tašką kova, bet SK „Mattas“ neužleido savo pozicijos ir dar per vieną kėlinuką priartėjo prie pergalės ( 66:54). Lemiamame kėlinyje „Neveronys – KKA“ įpusėjus kėlinukui nubraukė pusę skirtumo, tačiau SK „Mattas“ užtikrintai žingsniavo link pergalės, kur nutraukė varžovų 58 pergalių seriją ir iškovojo pergalę, rezultatu – 84:73 (29:19, 20:22, 17:13, 18:19)

Po laimėtų rungtynių SK „Mattas“ ekipos žaidėjai teigė:

„Nors ir susirinkome penkiese, tačiau viską šiandien nulėmė gera gynyba“

Po atkaklios kovos „Neveronys ‒ KKA“ iškovojo pergalę (2020 kovo 06 d., penktadienis, 19:12 val.)SK „Mattas“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 20:41 val.)Po atkaklios kovos „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Ryterna Group“ ekipą (2020 birželio 22 d., pirmadienis, 21:44 val.)SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „UNO“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 21:41 val.)SK „Mattas“ turėjo pripažinti „UNO“ pranašumą (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:00 val.)SK „Mattas“ penketukas tiesiog sutriuškino „Vilkai“ ekipą (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 19:58 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ metė rimtą iššūkį „Neveronys ‒ KKA“ ekipai (2019 spalio 22 d., antradienis, 21:48 val.)SK „Mattas“ be vargo nukovė „Grande“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:59 val.)„Neveronys ‒ KKA“ atsitiesė po pralaimėjimo (2020 sausio 17 d., penktadienis, 19:06 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ir toliau neklumpa C lygoje (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)