BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ vs Baltic Transline (66:59)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2020 birželio 11 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš „Baltic Transline“

2020 birželio 11 d., Ketvirtadienis, 20:28 val., peržiūros: 968

Trečiadienį, Kauno TPMC sporto salėje įvyko C lygos "Baltik Sport" pirmenybių šešioliktfinalio rungtynės, kuriose susitiko BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir „Baltic Transline".

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu ir nors BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ atsiplėšė septynių taškų persvara kėlinio viduryje, tačiau Baltic Transline" kėlinį baigė spurtu 0:6, o kėlinukas baigėsi esant rezultatu 14:13.

Antrajame kėlinyje šeimininkai sugebėjo spurtuoti ir labai greitai padidino savo pranašumą iki dviženklio. Visgi, ir vėl kėlinio pabaigoje BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipos puolimas sustojo, o tuo pasinaudoję svečiai priartėjo iki 30:25.

Trečiojo kėlinuko pradžioje svečiai sumažino turimą deficitą iki minimumo, tačiau BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipa iškart į tai atsakė dviem tolimais metimais ir nutolo. Visgi, kėlinio pabaigoje Baltic Transline" taip pat atsakė dviem tritaškiais ir išlygino rezultatą 45:45.

Lemiamame kėlinyje rungtynių nugalėtojas sprendėsi pačioje pabaigoje. Sėkmingiau pabaigą sužaidė baudų metimus sumetę BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ krepšininkai, kurie ir iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 66:59 (14:13, 16:12, 15:20, 21:14).

E.Rinkevičius (BC „Skroblų alėja ‒ Straight“):

„atsitiktinumas, kad laimėjom. Vienas pataikytas tritaškis į kitą pusę ir būtume pabaigę sezoną, kaip ir „Matas“ pabaigė.“

8 taškai

BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ tik ketvirtame kėlinyje perlaužė rungtynes kovoje prieš „Batniavą“ (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 15:22 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesunkiai įveikė „Resmila.lt“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 20:09 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Titranga ‒ Feniksas“ ekipos (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 17:25 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ užtikrintai įveikė „KMAIK“ (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 21:30 val.)BC„Skroblų alėja ‒ Straight“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 20:44 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 20:09 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straigth“ nugalėjo „Kauno švarą“ (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Neveronys ‒ KKA“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baltic Transline“ ekipą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:12 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ Žalgirio arenoje pasiekė lengvą pergalę (2020 birželio 14 d., sekmadienis, 23:25 val.)C lygos pirmenybėse: BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ svečiuose įveikė „Ryterna Group“ krepšininkus (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 23:02 val.)