KK „Žaibas“ vs Gemavila (67:99)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 27 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Rungtynėse dėl pirmosios pergalės grupėje ‒ „Gemavila“ nesunkiai įveikė KK „Žaibą“

2019 spalio 27 d., Sekmadienis, 22:06 val., peržiūros: 1190

Sekmadienį, C lygos D pogrupyje susitiko ekipos KK „Žaibas“ (0-1) ir „Gemavila“ (0-1).

Rungtynes kiek geriau pradėjo KK „Žaibas“ ekipa, kuri po J. Fiodorovičiaus metimo iš po krepšio pirmavo 10:6. Tada svečiai įmetė septynis taškus be atsako, tačiau kėlinuką KK „Žaibas“ pabaigė devyniais taškais paeiliui ir po pirmo kėlinio pirmavo 19:13.

Antrojo kėlinio pradžioje net tris minutes abi ekipos nesugebėjo pelnyti taškų, o tylą dvitaškiu metimu iš vidutinio nuotolio nutraukė šeimininkų krepšininkas J.Fiodorovičius. Kėlinio antroje pusėje „Gemavilą“ į priekį patraukė du D. Gaučiaus ir du P. Venclovo tolimi šūviai, kurie pabudino komandą ir leido svečiams pasibaigus kėliniui būti priekyje jau dviženkliu pranašumu – 31:41.

Trečiajame kėlinuke po tikslaus M. Statkausko tolimo metimo „Gemavila“ dar labiau nutolo – 33:46. Bet tada šeimininkai atsakė dviem tolimais šūviais, pridėjo vieną dvitaškį ir priartėjo iki penkių taškų skirtumo – 43:48. Visgi, kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė „Gemavilos“ ekipa, kuri vėl atstatė dviženklę persvarą – 48:61.

Lemiamame kėlinuke svečiai spurtavo 0:10 ir taip galutinai palaidojo KK „Žaibo“ viltis iškovoti pergalę šiose rungtynėse. Galutinis susitikimo rezultatas 67:99 (19:13, 12:28, 17:20, 19:38).

„GZP“ be didesnio vargo įveikė KK „Žaibas“ (2020 kovo 06 d., penktadienis, 22:32 val.)„Arkus“ įveikė KK „Žaibą“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 17:33 val.)KK „Žaibas“ po pertraukos nesunkiai įveikė „Oseptyni“ (2020 vasario 06 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)Po atkaklios kovos „Gemavila“ įveikė Birštono SC ‒ „Olimpo“ ekipą (2020 birželio 10 d., trečiadienis, 21:34 val.)Po emocingos kovos pergalę pasiekė KK „Žaibas“ (2020 sausio 21 d., antradienis, 22:32 val.)Banguotame mače „T.A.D“ iškovojo pergalę prieš KK „Žaibas“ (2019 spalio 20 d., sekmadienis, 23:01 val.)KK „Žaibas“ privertė dėl pergalės paprakaituoti „GZP ‒ 2“ ekipą (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 21:35 val.)KK „Žaibas“ užtikrintai įveikė „Alaina“ krepšininkus (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 22:13 val.)BC „Game On“ po atkaklios kovos palaužė „Gemavila“ krepšininkus (2020 birželio 23 d., antradienis, 20:24 val.)C lygos pirmenybėse: „0Septyni“ nesulaikė užsivedusių „Gemavila“ krepšininkų (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 23:33 val.)