Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ vs Birštono SC – „Olimpas“ (77:70)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 23 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas, LT-49331

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ sunkioje kovoje palaužė Birštono SC – „Olimpas“ (77:70)

2019 spalio 23 d., Trečiadienis, 23:05 val., peržiūros: 1379

2019 spalio 23 d., Trečiadienį, įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ ir svečiai Birštono SC – „Olimpas“.

Šeimininkai nuo pirmųjų minučių sugebėjo spurtuoti ir atitrūkti dviženkliu skirtumu (15:4). Visgi, svečiams pavyko pralaužti varžovų gynyba ir kur kas buvo rezultatyvesni antroje kėlinio pusėje, tačiau rezultatas buvo „Lietuvos karininkų ramovė“ naudai (25:17).

Antrąjį kėlinį šeimininkai vėl pradėjo spurtu (41:25), visgi svečių komanda neketino pasiduoti ir po A. Marchockio inicijuoto spurto prieš ilgąją pertrauką pavyko sumažinti atsilikimą (47:35).

Trečiajame ketvirtyje labiau dominavo gynyba, abi komandos sunkiai rinko taškus, todėl atsilikimas per daug nepakito ir prieš lemiamą kėlinį „Lietuvos karininkų ramovė“ tūrėjo 13 taškų persvarą (63:50).

Birštono SC – „Olimpas“ komanda nors ir atvažiavo su trumpu atsarginiu žaidėju suoliuku neketino pasiduoti ir po taiklaus M. Seiliaus tolimo metimo sumažino atsilikimą iki 6 taškų (69:63). Šeimininkų komandoje ketvirtajame kėlinyje taškus rinko tik M.Juotkus ir M.Giedraitis, jų duetas puikiai veikė ir rungtynių pabaigoje neleido svečiams perlaužti rungtynių, todėl pergalę šventė Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ rezultatu 77:70 (25:17, 22:18, 16:15, 14:20).

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ komandos žaidėjas M.Giedraitis:

Įgyvendinom planą, žaidėme greitai, nebuvome visi susirinkę, todėl priekinei linijai teko didesnis krūvis, visgi komanda stipresnė nei praėjusiais metais, todėl esame laimingi ir žiūrime į priekį.

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ ir antrą kartą palaužė BC „Game On“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 14:39 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Be derinių“ krepšininkus (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:17 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ lengvai susitvarkė su KM „Žalgiris“ 2002-2 (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 01:00 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įrodė savo pranašumą prieš KM „Žalgiris“ 2002-2 (2020 sausio 30 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)Trijų pratęsimų dramoje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ palaužė BC „Game on“ (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:43 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo pergalę prieš Birštono SC – „Olimpas“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 22:32 val.)Asociacija „Krepšinio Pasaulis“ & EER triuškinamu rezultatu įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ krepšininkus (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:13 val.)Greitos atakos atnešė Asociacijai „Lietuvos karininkų ramovė“ užtikrintą pergalę prieš „Ariogalą“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 19:05 val.)Lentelės kaimynų dvikovoje ‒ sunki Birštono SC – „Olimpas“ pergalė prieš BC „Game On“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 15:49 val.)