BC „Game On“ vs Sparta (85:95)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 02 d., Sekmadienis, 12:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

G. Prabulio ir M. Kaselio vedamos „Spartos“ comeback'as iš minus 20 ir pergalė prieš BC „Game On“ penketuką

2020 vasario 02 d., Sekmadienis, 13:52 val., peržiūros: 982

Sekmadienį, vasario 2 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp BC „Game On“ (6-7) ir „Sparta“ (6-5) ekipų.

Rungtynės prasidėjo labai greitu abiejų komandų tempu ir apylygiu žaidimu. Pirmo kėlinio antroje BC „Game On“ spurtavo 9:0, kas leido jiems po pirmo kėlinio būti priekyje 24:18.

Antrajame kėlinyje šeimininkai kelis kartus pataikė 2+1 ir įpusėjus kėliniui pirmavo dviženkliu pranašumu 40:28. Ir toliau fantastiškai savo puolimą išnaudoję BC „Game On“ krepšininkai po dviejų kėlinių jau buvo nutolę 54:34.

Trečiasis kėlinys prasidėjo „Spartos“ greitomis ir rezultatyviomis atakomis, tačiau į tai šeimininkai atsakė trimis tiksliais K. Sirtauto tolimais metimais. Visgi, rezultatyvus G. Prabulio žaidimas leido „Spartai“ kėlinio pabaigoje spurtuoti ir priartėti iki 68:63.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Sparta“ trimis tritaškiais persvėrė rungtynių rezultatą 74:79, o BC „Game On“ penketukas nuvargo ir paleido varžovus į priekį. Galutinis susitikimo rezultatas 85:95 (24:18, 30:16, 14:29, 17:32).

M.Kaselis („Sparta“):

„Susitelkėmė i Kobės Bryanto įžvalgas – ne tik fiziologines, bet ir psichologines. Kobės palikimas yra didelis – tiek tikėjimas ir pasitikėjimas. Šie dalykai ir nulėmė pergalę.“

Nerezultatyviose rungtynėse ‒ svarbi KM „Žalgiris“ 2002-2 pergalė prieš BC „Game On“ (2020 sausio 16 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)Tik ketvirtame kėlinyje Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER įrodė pranašumą prieš BC „Game On“ ekipą (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 20:32 val.)Birštono SC – „Olimpas“ šventė pirmąją pergalę nugalėdami BC „Game On“ (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 23:26 val.)Lentelės kaimynų dvikovoje ‒ sunki Birštono SC – „Olimpas“ pergalė prieš BC „Game On“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 15:49 val.)Puikiai trečią kėlinuką sužaidęs KM „Žalgiris“ nugalėjo BC „Game On“ (2019 spalio 14 d., pirmadienis, 20:38 val.)„Arkus“ įveikė „Spartos“ krepšininkus ir keliauja į „Mažosios“ taurės ketvirtfinalį (2020 birželio 23 d., antradienis, 23:08 val.)C lygos pirmenybėse: „Sparta“ namuose įveikė „Be derinių“ krepšininkus (2019 spalio 22 d., antradienis, 21:48 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER paskutinėse grupės varžybose įveikė BC „Game On“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)C lygos pirmenybėse: „Sparta“ namuose įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ krepšininkus (2019 lapkričio 19 d., antradienis, 21:29 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ gana lengvai įveikė BC „Game On“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 21:56 val.)