BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ vs Sparta (74:98)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 26 d., Sekmadienis, 12:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Sparta“ nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją įveikdama M. Lukausko vedamą BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“

2020 sausio 26 d., Sekmadienis, 13:46 val., peržiūros: 1113

Sekmadienį, sausio 26 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (1-9) ir „Sparta“ (5-4) ekipų.

Rungtynių pradžioje po M. Lukausko metimų BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ pirmavo 8:4, bet į tai J.Kajokas ir T.Šorius atsakė tiksliais metimais ir „Sparta“ perėmė iniciatyvą. Visgi, puikus M. Lukausko žaidimas neleido toliau svečiams atitolti. Po pirmo kėlinio minimali „Sparta“ ekipos persvara – 21:22.

Antro kėlinio pradžioje T.Šeštokas smeigė du tritaškius, rezultatyviu žaidimu prisidėjo G.Prabulis, o „Sparta“ nutolo ir po dviejų kėlinių pirmavo 37:45.

Trečio kėlinio pradžia prasidėjo svečių greitu puolimu bei spurtu 0:13. Toliau G.Prabulis keitėsi taikliais metimais su M. Lukausku, o po trijų kėlinių svečių persvara jau nekėlė abejonių – 53:76.

M.Lukauskas ir toliau terorizavo „Spartos“ gynybą ir tik jo dėka BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ neleido toliau svečiams pabėgti. Galutinis susitikimo rezultatas 74:98 (21:22, 16:23, 16:31, 21:22).

G.Bagdžiūnas („Sparta“):

„tiesiog gausiau susirinkom ir varžovus įveikėm fiziškumu.“

KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)KM „Žalgiris“ 2002-2 ir antrą kartą įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ pratęsė pergalių seriją nugalėdami BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)„Ariogala“ užtikrintai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ ekipą (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 20:19 val.)Birštono SC – „Olimpas“ sumetė 17 tritaškių ir nesunkiai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 sausio 17 d., penktadienis, 21:26 val.)C lygos pirmenybėse: „Sparta“ namuose įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ krepšininkus (2019 lapkričio 19 d., antradienis, 21:29 val.)KM „Žalgiris“ įtikinamai laimėjo prieš BC „Audrupio-Bonauto.lt“ (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)KM „Žalgiris“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (71:47) (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 21:39 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nugalėjo BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:09 val.)BC „Game On“ susitvarkė su BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ pasipriešinimu (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 21:39 val.)