Gatvės vaikai ‒ Street Food vs Kauno Rami (53:83)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 29 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno Rami“ įrodė savo pranašumą prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ komandą

2019 spalio 29 d., Antradienis, 23:23 val., peržiūros: 1018

Antradienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko C lygos B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ su svečiais – „Kauno Rami“ krepšininkais. Mažumoje žaidę svečiai po pralaimėto pirmojo kėlinio iškovojo užtikrintą pirmąją sezono pergalę.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo dviem taikliais M. Butėno („Gatvės vaikai ‒ Street Food“) tolimais šūviais. Varžovai į juos atsakė taip pat taikliais, tačiau dviejų taškų vertės, metimais. Beveik įpusėjus kėliniui šeimininkai sužaidė atkarpą 6:0 ir pasiekė 8 taškų persvarą (12:4). Ketvirtis baigėsi rezultatu – 19:13.

Antrajame kėlinyje žaidimas vyko absoliučiai kitokia kryptimi. „Kauno Rami“ po trumpos pertraukėlės išėjo į aikštę su nauja energija ir spurtavo 21:0, kas padėjo aplenkti varžovus ir susikrauti 12 taškų atsargą (22:34). Šio spurto metu 10 taškų pelnė Š.Petraitis, 6 taškus – I.Galicinas. Svečiai per visą ketvirtį varžovams leido pelnyti vos 8 taškus. Prieš ilgąją pertrauką – 27:39.

Antroji rungtynių pusė permainų į aikštę neatnešė. „Kauno Rami“ sėkmingai tolo nuo varžovų, o šie nerado būdų kaip juos sustabdyti. Trečiajam kėliniu pasibaigus komandas jau skyrė 20 taškų – 40:60.

Paskutinysis rungtynių kėlinys tebuvo formalumas. „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ne tik nepavyko priartėti prie varžovų, bet ir teliko stebėti, kaip atotrūkis tarp abiejų komandų didėjo ir pergalė tapo nebepasiekiama. Rungtynės baigėsi rezultatu – 53:83.

„Batniava“ iškovojo pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 21:21 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ savo kabinete davė pamokų „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipai (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 19:20 val.)„Kauno NTI-PN“ neturėjo daug probemų su „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 20:09 val.)„Kauno Rami“ nesunkiai įveikė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ krepšininkus (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Ryterna Group“ pasiekė pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 20:33 val.) „Ryterna Group“ toliau paliko be pergalių „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipą (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 22:04 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ išsigelbėjo prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (66:64) (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 18:37 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ lengvai įveikė „Gatvės vaikus ‒ Street Food“ (2020 kovo 10 d., antradienis, 19:39 val.)„Resmila.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (62:58) (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 00:11 val.)„Kauno Rami“ išvargo pergalę prieš „Resmila.lt“ ekipą (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)