Resmila.lt vs Kauno TPMC ‒ 2 (73:126)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 01 d., Sekmadienis, 11:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Puolimo stiliaus rungtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ lengvai įveikė „Resmila.lt“ komandą

2020 kovo 01 d., Sekmadienis, 12:40 val., peržiūros: 839

Kovo 1 dieną „Kauno kolegijos“ sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių B pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Resmila.lt“ priemė svečius „Kauno TPMC ‒ 2“. „Resmila.lt“ buvo iškovoję septynias pergales ir devynis kartus buvo pralaimėję. „ Kauno TPMC ‒ 2“ sąskaitoje buvo dešimt pergalių ir šeši pralaimėjimai.

Baigiantis pirmai minutei pirmus taškus rungtynėse pelnė „ Kauno TPMC ‒ 2“, bet netrukus „ Resmila.lt“ išlygino rezultatą (2:2). Sužaidus tris minutes rezultatu 2:7 pirmavo „ Kauno TPMC ‒ 2“. „ Resmila.lt“ daugelį atakų baigdavo tritaškiais, bet jie buvo netaiklūs. „ Resmila.lt“ baigiantis pirmai kėlinio pusei paprašė minutės pertraukėlės (2:16). Po minutės pertraukėlės komandos apsikeitė taikliais metimais (4:19). Kėlinio paskutinėmis minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus pirmas 10 minučių rezultatu 14:28 pirmavo „ Kauno TPMC ‒ 2“.

Antro kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė nerezultatyviai, o svečių persvara padidėjo dar keturiais taškais (14:32). Įpusėjus ketvirtai minutei tritaškį pataikė „ Resmila.lt“, o netrukus „ Kauno TPMC ‒ 2“ paprašė minutės pertraukėlės (23:32). Po minutės pertraukėlės geriau žaidė „ Kauno TPMC ‒ 2“, septintą minutę komandas skyrė aštoniolika taškų (23:41). „ Kauno TPMC ‒ 2“ daugelį taškų pelnė greitomis atakomis. Kėlinio paskutinėmis minutėmis geriau žaidė „ Kauno TPMC ‒ 2“, kuriem pavyko padidinti persvarą iki 22 taškų (32:54).

Trečio kėlinio pradžioje komandos žaidė rezultatyviai. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė 23 taškai (37:60). Prasidėjus antrai kėlinio pusei minutės pertraukėlės paprašė „ Resmila.lt“ (39:68). Po minutės pertraukėlės ataką rezultatyviai užbaigė „ Kauno TPMC ‒ 2“ (39:70). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 38 taškai (42:80). Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 41 taškas (44:85).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo „ Kauno TPMC ‒ 2“, kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 48:96. Ketvirtą minutę, po dviejų iš eilės sėkmingų atakų minutės pertraukėlės paprašė „ Kauno TPMC ‒ 2“ (54:99). Rungtynių pabaigoje komandos žaidė greitai, daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai. Rungtynės baigėsi rezultatu 73:126.

„Titranga ‒ Feniksas“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 17:28 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė „Kauno NTI-PN“ ekipą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:08 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno TPMC-2“ atsirevanšavo „Kauno Rami“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 22:29 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesunkiai įveikė „Resmila.lt“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 20:09 val.)Pradžioje sunkiai įsivažiavę SK „Mattas“ įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2020 birželio 04 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)„Kauno Rami“ po įtemptos ir permainingos kovos pratęsime įveikė „Resmila.lt“ penketuką (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Kauno NTI-PN“ atsirevanšavo „Resmila.lt“ krepšininkams (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 19:43 val.)„Kauno Rami“ išvargo pergalę prieš „Resmila.lt“ ekipą (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)„UNO“ po sunkios kovos palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir žengė į ketvirtfinalį (2020 birželio 10 d., trečiadienis, 20:43 val.)„Batniava“ po pratęsimo palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 19:44 val.)