Alaina vs 0Septyni (64:93)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 17 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„0Septyni“ įtikinamai nugalėjo „Alaina“

2020 vasario 17 d., Pirmadienis, 21:52 val., peržiūros: 1116

Pirmadienį, vasario 17 diena, Žaliakalnio mokyklos sporto salėje įvyko C lygos, D pogrupio rungtynės tarp šeimininkų: „Alaina“ bei svečių- „0Septyni“. Geresnį pataikymą pademonstravę svečiai, šventė užtikrintą pergalę, rezultatu: 64:93 (10:17, 26:28, 17:22, 11:26).

Pirmas kėlinys prasidėjo apylygiai. Abejoms komandoms prireikė laiko įsivažiuoti į rungtynes. Įpusėjus pirmam kėliniui, tiek šeimininkai, tiek svečiai pradėjo realizuoti gautas progas. To pasekoje rezultatas, po pirmojo kėlinio- 10:17. Antrajame kėlinyje puikus G. Jaščericino žaidimas puolime, leido „0Septyni“ po dviejų kėlinių išlaikyti turėtą persvarą- 36:45.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai neketino pasiduoti. M.Ungurys ir Ž.Seilius surengė keletą sėkmingų greitu atakų bei prisivijo varžovus (50:56). Tačiau svečiai nepasimetė, geras pozicinis žaidimas leido laimėti atkarpą (3:11) bei po trečiojo kėlinio įsinešti dviženklę persvarą- 53:67. Ketvirtajame kėlinyje „Alaina“ pradėjo vis dažniau klysti, tuo pasinaudoję „0Septyni“ rinko lengvus taškus. Geresnę gynybą bei pataikymą pademonstravę svečiai, šventė užtikrintą pergalę, rezultatu- 64:93.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

„T.A.D.“ įtikinamai įveikė „Alaina“ (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 19:53 val.)„0Septyni“ nesunkiai įveikė „Alainos“ ekipą (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)„0Septyni“ įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)„Arkus“ nesunkiai įveikė „Alaina“ (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 17:25 val.)KK „Žaibas“ užtikrintai įveikė „Alaina“ krepšininkus (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Alainą“ (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Alfa transportas – United 2“ įtikinamai įveikė „0Septyni“ ekipą (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)„0Septyni“ antroje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš KK „Žaibas“ komandą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 22:46 val.)„Gemavila“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:21 val.)KK „Žaibas“ patiesė „Alaina“ ir iškovojo pirmąją pergalę (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 21:38 val.)