Ryterna Group vs Batniava (70:67)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 18 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna Group“ pergalę prieš „Batniavą“ papuošė du A. Kručo dėjimai

2019 gruodžio 18 d., Trečiadienis, 19:39 val., peržiūros: 900

Trečiadienį, gruodžio 18 d., Kauno energijos sporto salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp „Ryterna Group“ (5-3) ir „Batniava“ (2-6) ekipų.

Rungtynes daug geriau pradėjo „Ryterna Group“, jau pirmą minutę A.Kručas pasižymėjo galingu dėjimu, o šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą. Tik K.Burneikis trimis tritaškiais dar kažkiek gelbėjo „Batniavą“. Visgi, po pirmo kėlinio svečiai atsilikinėjo 32:15.

Antrajame kėlinuke „Batniavos“ ekipą į priekį patraukė E.Lydeka, kurio puikus žaidimas po krepšiu leido svečiams šiek tiek priartėti. Po dviejų kėlinių – 39:32.

Trečiajame kėlinyje „Ryterna Group“ vėl perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas, A.Kručas dar vienu dėjimu papuošė rungtynes, o šeimininkai vėl nutolo – 56:41.

Rungtynių ketvirtame kėlinuke įsižaidė svečių lyderis M.Gustainis, kurio taiklūs tritaškiai ir taiklūs baudų metimai leido „Batniavai“ priartėti, tačiau pergalės tai jau neatnešė. Galutinis susitikimo rezultatas 70:67 (32:15, 7:17, 17:9, 14:26).

M.Gustainis („Batniava“):

„Per anksti žaidžiam rungtynes, nesusirenkam, rungtynių gale jėgų pritrūksta. Kitas žaidžiam jau vėliau, bus pergalė.“

„Ryterna Group“ pasiekė pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Batniava“ (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:02 val.)„Ryterna Group“ šventė užtikrintą pergalę prieš„KMAIK“ (2020 sausio 21 d., antradienis, 22:45 val.)„Ryterna Group“ iškovojo „C“ lygos Mažosios taurės bronzą (2020 liepos 09 d., ketvirtadienis, 19:57 val.) „Ryterna Group“ toliau paliko be pergalių „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipą (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 22:04 val.)„Ryterna Group“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „Kauno Rami“ (2019 spalio 22 d., antradienis, 22:29 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 17:15 val.)„Gatvės vaikai ‒ Street Food“ nepasipriešino „Batniavos“ komandai (2019 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)Aivaro Kručo vedami Ryterna Group iškovojo pergalę prieš Kauno Rami (2020 vasario 18 d., antradienis, 23:32 val.)„Batniava“ iškovojo pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 21:21 val.)