Kauno švara vs SK „Mattas“ (67:69)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 12 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

SK Mattas tik paskutinių sekundžių metu palaužė Kauno Švarą

2019 lapkričio 12 d., Antradienis, 22:58 val., peržiūros: 764

KKL C lygos A pogrupio rungtynėse susitiko aikštės šeimininkai Kauno Švara bei šiemet dar pralaimėjimo nepatyrę SK „Mattas“ krepšininkai. Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos eile netaiklių metimų. Pralaužti ledus pirmiau pavyko svečiams, kurie keliomis greitomis atakomis iš eilės įgijo pranašumą, leidusį jiems diktuoti rungtynių tempą. Pirmus du kėlinukus tiek Kauno Švara, tiek SK „Mattas“ komandos žaidė bandydamos versti taškus iš po krepšio. Tas puikiai sekėsi tiek vieniems, tiek kitiems. Pirmų dešimties minučių metu priekyje išliko svečiai, tačiau antrame ketvirtyje šeimininkams pavyko išmušti savo varžovus iš vėžių bei prieš ilgąją pertrauką išlyginti rezultatą. Trečiąjame kėlinyje komandos ir toliau žaidė taškas į tašką. Dideliu skirtumu į priekį nepavyko išsiveržti nei vieniems, tad buvo galima tikėtis, jog šių rungtynių pabaiga bus intriguojanti. Kėlinio pabaigoje Kauno Švaros vyrukams pavyko pataikyti tritaškį bei prieš paskutinį rungtynių ketvirtį išsiveržti į priekį. Paskutinių dešimties minučių metu rungtynių scenarijus visiškai nesikeitė. Komandos ir toliau žaidė atsakydamos viena kitai taikliais metimais. Įtampa augo, o nugalėtojas vis dar buvo neaiškus. Svarbiausiais rungtynių momentais savo komandos didvyriu tapo SK „Mattas“ komandos žaidėjas Paulius Lekečinskas, kuris paskutinėmis sekundėmis pataikė sudėtingą metimą iš po krepšio, po labai gražaus Kęstučio Dimitrijevo perdavimo, bei išvedė svečių komandą į priekį. Iki rungtynių pabaigos buvo likusi viena sekundė, o Kauno Švara nebeturėjo nei vienos minutės pertraukėlės, tad šeimininkams teko pripažinti pralaimėjimą.

SK „Mattas“ rungtynių gale palaužė „Kauno Švara“ (2020 vasario 25 d., antradienis, 21:47 val.)Kauno Švara tik po sunkios kovos palaužė Vilkus (2020 sausio 14 d., antradienis, 21:38 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai įveikė „Kauno švarą“ (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 20:34 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ nušlavė „Kauno švarą“ (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 22:19 val.)SK „Mattas“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 20:41 val.)SK „Mattas“ turėjo pripažinti „UNO“ pranašumą (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:00 val.)KSM 93 tik po atkaklios kovos palaužė SK Mattas krepšininkus (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 20:46 val.)SK „Mattas“ penketukas tiesiog sutriuškino „Vilkai“ ekipą (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 19:58 val.)SK „Mattas“ apturėjo lengvą pasibėgiojimą (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 21:30 val.)SK Mattas nesunkiai susidorojo su Lietuvos Geležinkeliais (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 21:30 val.)