KM „Žalgiris“ vs Sparta (85:80)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 09 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Tolimi metimai atnešė KM „Žalgiris“ ekipai pergalę prieš „Spartą“

2020 sausio 09 d., Ketvirtadienis, 22:05 val., peržiūros: 1051

Ketvirtadienį, sausio 9 d., KM „Žalgiris“ sporto salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp KM „Žalgiris“ (8-0) ir „Sparta“ (5-3) ekipų.

Rungtynių pradžioje KM „Žalgiris“ po trijų tolimų metimų atitrūko 15:8. Antroje kėlinio pusėje šeimininkų puolimas kiek sustojo, tačiau po dviejų kėlinių visvien KM „Žalgiris“ pirmavo 20:14.

Antrajame kėlinuke „Spartą“ į priekį patraukė G.Prabulis, po kurio tritaškio svečiai persvėrė rungtynių rezultatą 26:27. Toliau kėlinys klostėsi taškas į tašką ir tik kėlinio paskutinę minutę T.Gudonis ir J.Sirtautas tolimais metimais leido KM „Žalgiriui“ po dviejų kėlinių būti priekyje 42:36.

Trečio kėlinio pradžioje trimis greitomis atakomis šeimininkai įgijo dviženklę persvarą 48:36. Visgi, „Sparta“ sugebėjo priartėti iki šešių taškų, tačiau tada du tritaškius iš eilės pataikė V.Čepas, dėjimą pridėjo N.Simanavičius, o KM „Žalgiris“ vėl nutolo 66:52.

Ketvirtame kėlinyje šeimininkai atlaikė „Spartos“ spaudimą ir iškovojo devintąją pergalę paeiliui. Galutinis susitikimo rezultatas 85:80 (20:14, 22:22, 24:16, 19:28).

Sėkmingas ketvirtasis ketvirtis atnešė „KM „Žalgiriui“ pergalę (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:07 val.)Tomo Šoriaus tritaškis leido pergalę pasiekti „Spartai“ (2020 birželio 09 d., antradienis, 21:44 val.)Permainingose rungtynėse dramatiška KM „Žalgiris“ pergalė prieš Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 21:29 val.)KM „Žalgiris“ išnešė sveiką kailį prieš „Be derinių“ (62:57) (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)Puikiai trečią kėlinuką sužaidęs KM „Žalgiris“ nugalėjo BC „Game On“ (2019 spalio 14 d., pirmadienis, 20:38 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 21:43 val.) KM „Žalgiris“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 20:41 val.)Po kietos kovos pergalę pasiekė „Sparta“ (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 21:27 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:13 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė „Ariogala“ krepšininkus (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:47 val.)