Kauno TPMC ‒ 2 vs Titranga ‒ Feniksas (105:46)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 11 d., Antradienis, 18:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė triuškinančia pergalę namuose prieš „Titranga ‒ Feniksas“

2020 vasario 11 d., Antradienis, 19:27 val., peržiūros: 679

Vasario 11 dieną 18:15 val., Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje susitiko „C” lygos komandos „Kauno TPMC – 2“ (šeimininkai) ir „Titranga – Feniksas” (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 105:46 (28:3, 23:13, 29:22, 25:8).

Rungtynės prasidėjo labai vangiai ir nerezultatyviai. Maža aikštelė tapo sunkiai įveikiama ne tik svečiams, bet ir šeimininkams, abiejų komandų perdavimai vis skriejo į niekur. Sužaidus tris minutes „Kauno TPMC – 2“ komandos treneris paprašė minutinės pertraukėlės, po kurios šeimininkai gerokai atitolo nuo varžovų, palikdami „Titranga – Feniksas“ beveik be taškų 28:3. Antrajame kėlinyje svečiams pavyko pasirodyti šiek tiek rezultatyviai, tačiau įsibėgėjusių šeimininkų nepavyko net pristabdyti ir po dviejų kėlinių „Kauno TPMC – 2“ triuškinančiai pirmauja rezultatu 51:16.

Antroje rungtynių pusėje „Kauno TPMC – 2“ toliau didino pranašumą, nors ir sulaukė daugiau pasipriešinimo ir varžovų. Trečiajame kėlinyje „Titranga – Feniksas“ sumetė net 22 taškus, tačiau varžovams leido įmesti 29 ir skirtumas tarp komandų dar labiau išaugo 80:38. Ketvirtajame kėlinyje liko tik sutvarkyti formalumus. Priešpaskutinę kėlinio minutę R.Petrauskas tritaškiu metimu pelno komandai 100-ąjį tašką. O dar po kelių atakų Vidmantas Zilinkus palepino žiūrovus „Alley-oop“ dėjimu po Tomo Vaitkaus fantastiško perdavimo. „Kauno TPMC – 2“ sutriuškino varžovus rezultatu 105:46.

“Kauno TPMC – 2“ komandos treneris Mindaugas Červinskas: „Ši karta puikiai išnaudojome savo mažos salės trūkumus, pasinaudodami jaunatvišką energiją. Jaunystė šiandien lėmė pergalę.“

„Kauno TPMC ‒ 2“ apgynė savo namų salę nuo „KMAIK“ (2019 lapkričio 19 d., antradienis, 19:23 val.)„Kauno NTI-PN“ minimaliu pranašumu palaužė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 19:56 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ savo kabinete davė pamokų „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipai (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 19:20 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Titranga ‒ Feniksas“ ekipos (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 17:25 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo „Titranga ‒ Feniksas“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 17:21 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 17:15 val.)Trečiajame kėlinyje spurtavę Kauno TPMC ‒ 2 nugalėjo Titranga ‒ Feniksas ekipą (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 18:54 val.)„Resmila.lt“ palaužė „Titranga ‒ Fenikso“ komandą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 15:01 val.)C lygos pirmenybėse: „Ryterna Group“ namuose įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ krepšininkus (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:52 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ klaidos neleido rimčiau pasipriešinti BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ krepšininkams (2020 vasario 18 d., antradienis, 19:27 val.)