Birštono SC – „Olimpas“ vs Gemavila (81:84)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2020 birželio 10 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Po atkaklios kovos „Gemavila“ įveikė Birštono SC ‒ „Olimpo“ ekipą

2020 birželio 10 d., Trečiadienis, 21:34 val., peržiūros: 1293

Trečiadienį Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko Birštono SC – "Olimpas" ir "Gemavila".

Rungtynes Birštono SC – "Olimpas" pradėjo 15:0 atkarpa ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. "Gemavilai" pavyko užsikurti puolime ir sušvelnino skirtumą iki 6 taškų ( 24:18).

Antrasis ketvirtis prasidėjo "Gemavilos" atgimimu, kur ne tik, kad panaikino deficitą, bet ir susikrovė 6 taškų pranašumą, tačiau Birštono SC – "Olimpas" surengė spurtą ir beliko tik vienas taškas – 41:42

Pol ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 60:59).

Lemiamame kėlinyje Birštono SC – "Olimpas" po truputėlį įgavo pagreitį puolime, kur tritaškiais metimais tolo nuo varžovų. Ketvirčio pabaigoje svečiai taip lengvai nepasidavė ir lipo varžovams ant kulnų. Paskutinėmis sekundėmis A.Selvenis smeigė aukso vertės tritaškį metimą, o per likusias sekundes šeimininkai nesukūrė pratęsimo ir "Gemavila" žengia toliau. Galutinis rezultatas – 81:84 (24:18, 17:24, 19:17, 21:25)

5 rezult. perd.

KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:13 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo pergalę prieš Birštono SC – „Olimpas“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 22:32 val.)Asociacija „Krepšinio Pasaulis“ & EER triuškinamu rezultatu įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ krepšininkus (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)BC „Game On“ po atkaklios kovos palaužė „Gemavila“ krepšininkus (2020 birželio 23 d., antradienis, 20:24 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ sunkioje kovoje palaužė Birštono SC – „Olimpas“ (77:70) (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 23:05 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė Birštono SC – „Olimpas“ pergalę (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:05 val.)Lentelės kaimynų dvikovoje ‒ sunki Birštono SC – „Olimpas“ pergalė prieš BC „Game On“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 15:49 val.)„Gemavila“ išvargo pergalę prieš „0Septyni“ penketuką (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 09:06 val.)Antroje rungtynių pusėje Birštono SC – „Olimpas“ įrodė pranašumą prieš „Be derinių“ ekipą (2020 vasario 07 d., penktadienis, 21:41 val.)Po emocingos kovos pergalę pasiekė KK „Žaibas“ (2020 sausio 21 d., antradienis, 22:32 val.)