Lietuvos geležinkeliai vs UNO (83:58)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 16 d., Sekmadienis, 11:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Lietuvos geležinkeliai“ pasiekė užtikrintą pergalę

2020 vasario 16 d., Sekmadienis, 12:51 val., peržiūros: 717

Sekmadienį, Vasario 16- ąją dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C” lygos rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Lietuvos geležinkeliai“ bei svečių „UNO“.

Rungtynės prasidėjo apylygiai, bet abi komandos apsikeitė taikliais metimais – 8:9. Nors svečiai trumpam buvo keliais taškais pabėge į priekį , tačiau „Lietuvos geležinkeliai“ komanda greitai išlygino rezultatą. Iki pat ketvirčio pabaigos komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir rezultatas buvo apylygis, bet likus 40 sekundžių „Lietuvos geležinkeliai“ komanda įsiveržė 3 taškais į priekį – 21:18. Antro ketvirčio pirmomis minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais ir svečiai vėl išlygino rezultatą – 24:24. Prasidėjus ketvirtai minutei rezultatas vis dar buvo lygus – 31:31. Vėliau keturis taškus be atsako pelnė „UNO“, bet netrukus „Lietuvos geležinkeliai“ vėl prisivijo varžovus. Paskutinėmis ketvirčio minutėmis toliau vyko atkakli kova, o sužaidus du ketvirčius rezultatas buvo lygus – 39:39.

Trečiojo ketvirčio pradžioje komandos vėl žaidė gana apylygiai ir keitėsi keliomis sėkmingomis atakomis. Ketvirčiui įpusėjus, „Lietuvos geležinkeliai“ įgijo dešimt taškų pranašumą ir iki pat ketverčio pabaigos išsaugojo įgytą pranašumą – 63:48. Lemiamame ketvirtį , „Lietuvos geležinkeliai“ pradėjo lengvais taškais, bent priešinkai nežadėjo nusileisti ir pradėjo mažinti atsilikimą. Likus žaisti keturioms minutėms komandos pradėjo žaisti apylygiai, tačiau svečiams sunkiai sekėsi priartėti prie varžovų nes atsilikimas buvo 17 taškų. Likus mažiau negu minutei , „Lietuvos geležinkeliai“ komanda dar labiau padidino pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu – 83:58.

„Lietuvos geležinkeliai“ lengvai nubloškė savo varžovus (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 20:10 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ metė rimtą iššūkį „Neveronys ‒ KKA“ ekipai (2019 spalio 22 d., antradienis, 21:48 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ turėjo pripažinti „Grande“ pranašumą (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 21:49 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „UNO“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 21:58 val.)Antroje rungtynių pusėje „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Vilkus“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 14:13 val.)„Vilkai“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2019 spalio 15 d., antradienis, 08:44 val.)„Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 15:35 val.)Po ilgosios pertraukos „Lietuvos geležinkeliai“ įrodė pranašumą prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 14:11 val.)„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:28 val.)SK „Mattas“ penketukas lengvai susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 16:36 val.)