BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ vs Kauno TPMC ‒ 2 (100:67)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 11 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

BC Skroblų Alėja ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų

2019 gruodžio 11 d., Trečiadienis, 20:13 val., peržiūros: 544

KKL C lygos rungtynėse tarp aikštės šeimininkų BC „Skroblų Alėja-Straight“ bei svečių Kauno TPMC-2 vyko įdomi kova. Šį sezoną be pralaimėjimų žygiuojantys šeimininkai siekė ir toliau išlikti absoliučiais B pogrupio lyderiais, na, o jų varžovams pergalė reikštų antrą vietą pogrupyje. Abi komandos į rungtynes atėjo turėdamos savo tikslus, tad aršios kovos čia tikrai netrūko.
Pirmąjį rungtynių kėlinį sėkmingiau pradėjo Skroblų Alėjos-Straight krepšininkai, šiame ketvirtyje pataikę net 4 tritaškius bei anksti susikrovę dviženklį pranašumą. Antrųjų dešimties minučių metu kovingumą bei tvirtą charakterį parodė ir Kauno TPMC-2 vyrai, turėtą 10-ies taškų deficitą sumažinę vos iki trijų taškų. Tiesa, svečių spurtas ilgai netruko. Pavojų pajautę šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą bei prieš ilgąją pertrauką sužaidė su dvigubai didesne jėga ir ne tik, kad susigrąžino turėtą pranašumą, tačiau jį padidino net iki 15-os taškų.
Antroje rungtynių pusėje savo taiklią ranką ir vėl pademonstravo šeimininkų snaiperiai. Tritaškį po tritaškio šveitę Skroblų Alėjos vyrai ir toliau didino ir taip didelį pranašumą, kuris likus trims minutėms iki ketvirčio pabaigos siekė jau 25 taškus. Paskutiniame ketvirtyje staigmenų neįvyko. 100 taškų ribą perkopę aikštės šeimininkai ramiai išsaugojo turėtą pranašumą bei iškovojo jau 8-ąją pergalę šiemet.

BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 20:09 val.)BC„Skroblų alėja ‒ Straight“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 20:44 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ užtikrintai įveikė „KMAIK“ (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 21:30 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ Žalgirio arenoje pasiekė lengvą pergalę (2020 birželio 14 d., sekmadienis, 23:25 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ po sunkios kovos įveikė „Kauno Rami“ bei pratęsė pergalių seriją (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 23:00 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ iškovojo dar vieną lengvą pergalę (2020 vasario 07 d., penktadienis, 18:59 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straigth“ nugalėjo „Kauno švarą“ (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ tik ketvirtame kėlinyje perlaužė rungtynes kovoje prieš „Batniavą“ (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 15:22 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesunkiai įveikė „Resmila.lt“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 20:09 val.)„Arkus“ įveikė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir žengia į finalą (2020 liepos 02 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)