Birštono SC – „Olimpas“ vs Sparta (103:99)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 31 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Birštono „SC Olimpui“ prireikė dviejų pratęsimų jog palaužtų Spartos vyrukus

2020 vasario 01 d., Šeštadienis, 00:56 val., peržiūros: 928

Vėlų penktadienio vakarą, Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko KKL C lygos rungtynės tarp Birštono SC Olimpo bei Spartos komandų. Rungtynes ekipos pradėjo pagerbdamos praėjusį sekmadienį aviakatastrofoje žuvusią krepšinio legendą Kobe Bryant'ą. Spartos krepšininkai atkovoję ginčo kamuolį išnaudojo visas 24 atakai skirtas sekundes, o šeimininkai savo ruožtu neperžengė vidurio linijos per 8 sekundes.
Rungtynes nuo pat pirmų minučių užtikrinčiau pradėję Birštono krepšininkai jau per pirmas penkias kėlinio minutes įgijo solidų pranašumą. Nenorėdami anksti įgriūti į duobę, svečiai nieko nelaukę paprašė minutės pertraukėlės bei paaštrinę gynybą prieš pirmųjų dešimties minučių pabaigą sumažino atsilikimą iki 8-ių taškų. Antrąjame kėlinyje komandos viena su kita žaidė kaip lygi su lygia. Kiek užtikrinčiau šiame kėlinyje atrodę svečiai vienu metu visiškai sustabdė varžovų gynybą bei dar labiau priartėjo prie birštoniečių.
Trečią kėlinuką Sparta pradėjo su dar didesne agresija nei kaip, kad prieš ilgąją pertrauką bei sužaidus tris ketvirčio minutes komandas skyrė jau vos vienas taiklus metimas. Laikui bėgant iš labai klampios atkarpos išlipti galiausiai pavyko ir šeimininkų komandai. Septynių taškų pranašumą susigrąžinęs Birštono SC Olimpas atgavo ir rungtynių kontrolę, tačiau labai trumpam. Likus žaisti mažiau nei penkioms minutėms iki trečiojo kėlinio pabaigos į antrą spurtą šiose rungtynėse sukilo ir Spartos vyrai. Aštri gynyba leido svečiams ne tik, kad priartėti prie savo varžovų, tačiau laikui bėgant ir persverti rungtynių rezultatą savo naudai prieš pat ketvirčio pabaigą. Ketvirtojo kėlinio jog išaiškėtų šių rungtynių nugalėtojas komandoms neužteko. Viso ketvirto kėlinio metu priekyje buvę svečiai iššvaistė turėtą trapų pranašumą, o taiklus šeimininkų komandos lyderio Kęstučio Juškevičiaus metimas iš po krepšio išplėšė pratęsimą aikštės šeimininkams.
Papildomų penkių minučių metu komandos ir toliau kovojo iš paskutiniųjų. Likus žaisti kelioms sekundėms iki pratęsimo pabaigos, šeimininkus šį kartą išgelbėjo sėkmingas Pauliaus Bartkevičiaus prasiveržimas, pasiuntęs šias rungtynes į jau antrą pratęsimą. Čia puolime tikslesni buvo Olimpo vyrukai, kuriems galiausiai ir pavyko iškovoti pergalę po labai atkaklios bei daug jėgų pareikalavusios kovos.

Birštono SC – „Olimpas“ tik rungtynių pabaigoje pabėgo nuo savo varžovų (2020 vasario 20 d., ketvirtadienis, 20:57 val.)Birštono SC – „Olimpas“ šventė pirmąją pergalę nugalėdami BC „Game On“ (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 23:26 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai įveikė „Ariogalą“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:38 val.)Birštono SC – „Olimpas“ sumetė 17 tritaškių ir nesunkiai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 sausio 17 d., penktadienis, 21:26 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nugalėjo BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:09 val.)„Sparta“ nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją įveikdama M. Lukausko vedamą BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 13:46 val.)BC „Game On“ įtikinamai įveikė „Spartos“ krepšininkus (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:25 val.)Lentelės kaimynų dvikovoje ‒ sunki Birštono SC – „Olimpas“ pergalė prieš BC „Game On“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 15:49 val.)C lygos pirmenybėse: „Sparta“ namuose įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ krepšininkus (2019 lapkričio 19 d., antradienis, 21:29 val.)„Sparta“ pasiekė įtikinamą pergalę (2020 kovo 10 d., antradienis, 21:27 val.)