Birštono SC – „Olimpas“ vs Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER (82:101)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 21 d., Penktadienis, 20:20 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” gerai sužaisto trečio ketvirčio dėka, iškovojo pergalę

2020 vasario 21 d., Penktadienis, 21:47 val., peržiūros: 1232

Penktadienį, vasario 21 dieną, Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos Birštono SC – „Olimpas“ bei svečių „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER”. Pirmoje rungtynių komandos žaidė itin apylygiai, tačiau trečiąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau sužaidė svečiai ir paklojo pamatą pergalei.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos keliais sėkmingais išpuoliais, tačiau tuomet geresnę atkarpą sužaidė svečiai ir perimė iniciatyvą į savo rankas. Birštono ekipai tuomet prireikė minutės pertraukėlės, po kurios jie atrodė žymiai geriau ir pelnė aštuonis taškus be atsako, taip sugrįždami į rungtynes. Per likusį kėlinio laiką komandos pelnė vos po kelis taškus, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:20. Antrojo ketvirčio pradžioje Birštono ekipa ir toliau rėmėsi tolimais metimais ir šįkart jie pakrito. Netrukus aikštelės šeimininkai skaičavo šešių taškų pranašumą, bet greitai savo atsaką davė svečiai, kurie spurtavo ir išlygino rezultatą. Per likusį kėlinio laiką skirtumas tarp komandų per daug nepakito, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 49:46.

Trečiąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER”, kurie sukaustė savo varžovų veiksmus puolime ir ketvirtį pradėjo 11:0 spurtu. Pirmuosius taškus šiame kėlinyje Birštono SC – „Olimpas“ pelnė sužaidus beveik pusę ketvirčio. Vėliau svečiai vėl įjungė aukštesnę pavarą ir įgijo jau 15-os taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką skirtumas tarp komandų pakito minimaliai, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 65:76. Lemiamo ketvirčio pradžioje Birštono ekipa dar bandė kibti į atlapus savo varžovams, tačiau svečiai netrukus vėl nutolo ir sudėliojo paskutinius taškus šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 82:101.

Andrius Čekanauskas („Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER”):
Šiandien buvom nusiteikę rimtai kovai, nes žinojom kokia stipri yra Birštono komanda. Todėl atvažiavom nusiteikę kovoti visu 120 procentu. Kova likom nenusivylę, vyko nuožmi kova dėl kiekvieno aikštelės centimetro. Teko kovoti ir dantimis ir nagais. Norečiau pasinaudoti proga ir pasveikinti sanatorijos „Tulpė“ kineziterapiautę Gintarę su gimtadieniu. Pergalę skiriame jai!

„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ be vargo susitvarkė su „Be derinių“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 17:41 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ sutriuškino KM „Žalgiris“ 2002-2 (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ gana lengvai įveikė BC „Game On“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ iššvaistė 18 taškų pranašumą, tačiau įveikė „Grande“ ekipą (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 20:28 val.) „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ nesunkiai įveikė „KM „Žalgiris“ ekipą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:43 val.)„Krepšinio pasaulis“ & EER pasiekė įtikinamą pergalę (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 17:34 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” triumfavo „C“ lygos Mažojoje taurėje! (2020 liepos 09 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER sulaukė gana rimto išbandymo iš KK „Žaibas“ komandos (2020 birželio 12 d., penktadienis, 16:30 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ po itin sunkios kovos palaužė „Ryterna Group“ ir žais Mažosios taurės finale (2020 liepos 07 d., antradienis, 23:04 val.)Asociacija Krepšinio Pasaulis & EER atlaikė Spartos pasispardymą (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)