Titranga ‒ Feniksas vs Ryterna Group (65:79)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 01 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ V. Kudirkos progimnazija, Trakų g. 39, Kaunas, LT-44327

„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Titrangą ‒ Feniksą“

2020 kovo 01 d., Sekmadienis, 17:15 val., peržiūros: 991

Kovo 1 dieną V. Kudirkos progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltic Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ Titranga ‒ Feniksas“ priemė svečius „ Ryterna Group“ komandą. „ Titranga ‒ Feniksas“ buvo iškovoję tris pergales ir dvylika kartų buvo pralaimėję. „ Ryterna Group“ sąskaitoje buvo vienuolika pergalių ir keturi pralaimėjimai.

Pirmus taškus rungtynėse baigiantis pirmai minutei pelnė „ Titranga ‒ Feniksas“ (2:0). Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (2:2). Komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus keturias minutes rezultatas buvo 2:2. Įpusėjus kėliniui komandas skyrėvienas taškas (4:5). Vėliau skirtumas padidėjo iki šešių taškų (4:10), o minutės pertraukėlės paprašė „ Titranga ‒ Feniksas“. Likus dviems iki kėlinio pabaigos komandas skyrė devyni taškai (6:15). Kėlinio pabaigoje „ Ryterna Group“ išsaugojo septynių taškų persvarą (12:19).

Sužaidus dvi minutes skirtumas buvo padidėjęs iki vienuolikos taškų (12:23). Pirmus taškus antrame kėlinyje „ Titranga ‒ Feniksas“ pelnė sužaidus keturias minutes (15:26). Likus keturiom minutėm iki antro kėlinio pabaigos komandas skyrė dešimt taškų, o minutės pertraukėlės paprašė „ Ryterna Group“ (17:27). Aštuntą minutę „ Titranga ‒ Feniksas“ sumažino varžovų persvarą iki septynių taškų ( 22:29). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė devyni taškai (24:33).

Trečią kėlinį geriau pradėjo „ Ryterna Group“, kurie sužaidus pirmas dvi minutes pirmavo rezultatu 27:42. Ketvirtą minutę, po taiklaus „ Ryterna Group“ tritaškio, skirtumas padidėjo iki aštuoniolikos taškų (27:45). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos minutės pertraukėlės paprašė „ Ryterna Group“ (31:49). Devintą minutę skirtumas padidėjo iki 22 taškų (34:56). Per likusį laiką skirtumas sumažėjo iki šešiolikos taškų (40:56).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė 12 taškų (46:58). Baigiantis pirmai kėlinio pusei skirtumas sumažėjo iki aštuonių taškų (54:62), o minutės pertraukėlės paprašė „ Ryterna Group“. Po minutės pertraukėlės „ Ryterna Group“ labiau priartėti varžovams neleido, o „ Ryterna Group“ sužaidus septynias minutes pirmavo rezultatu 59:73. Rungtynių pabaigoje „ Titranga ‒ Feniksas“ intrigos neatkūrė. Rungtynės baigėsi rezultatu 65:79.

„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Batniava“ (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:02 val.)C lygos pirmenybėse: „Ryterna Group“ namuose įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ krepšininkus (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:52 val.)„Kauno NTI-PN“ minimaliu pranašumu palaužė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 19:56 val.)„Resmila.lt“ palaužė „Titranga ‒ Fenikso“ komandą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 15:01 val.)„Ryterna Group“ užtikrintai įveikė aštuntfinalio barjerą (2020 birželio 16 d., antradienis, 21:47 val.)Sezono starte „KMAIK“ nesunkiai susitvarkė su „Titranga ‒ Feniksas“ ekipos pasipriešinimu (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Ryterna Group“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 21:52 val.)Po atkaklios kovos „Ryterna Group“ įveikė „UNO“ ekipą (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Ryterna Group“ pasiekė pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 20:33 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Titranga ‒ Feniksas“ ekipos (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 17:25 val.)