Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER vs KK „Žaibas“ (77:76)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2020 birželio 11 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER sulaukė gana rimto išbandymo iš KK „Žaibas“ komandos

2020 birželio 12 d., Penktadienis, 16:30 val., peržiūros: 1293

Ketvirtadienį, birželio 11 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių šešioliktfinalio rungtynės tarp vietos Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER bei svečių KK „Žaibas“. Didžiąją rungtynių dalį komandos žaidė gana apylygiai ir rungtynių nugalėtojas išaiškėjo tik lemiamomis akimirkomis.

Rungtynes komandos pradėjo gana kukliu puolimu ir didžioji dalis metimų skriejo pro šalį. Kiek pranašesni taip pat buvo svečiai, kurie laikė trapų pranašumą savo rankose. Per likusį kėlinio laiką aikštelės šeimininkai gana greitai pelnė šešis taškus paeiliui ir persvėrė rezultatą savo naudai. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 15:12.

Antrojo ketvirčio metu komandos žaidė gana banguotai. Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER tai įsiverždavo į priekį, tai netrukus juos pavydavo varžovai. Viso ketvirčio metu toks žaidimas ir vyko, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 31:30.

Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė. Komandos ir toliau žaidė gana atkakliai ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Likus žaisti kiek mažiau nei dvejoms minutėms, aikštelės šeimininkai įgijo jau aštuonių taškų pranašumą. Tuo KK „Žaibas“ ekipos problemos nesibaigė, kadangi ketvirčio pabaigoje jie praleido dar septynis taškus paeiliui, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 60:45.

Lemiamą ketvirtį 13:2 spurtu pradėjo svečiai ir netrukus grįžo į rungtynes. Vėliau komandos vėl žaidė taškas į tašką ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi lemiamais momentais. Savo pranašumą įrodė Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER, kurie minimaliu skirtumu įveikė savo varžovus. Galutinis rungtynių rezultatas 77:76.

Andrius Čekanauskas (Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER):
"Šiandien buvo pirmos rungtynės, pirmas kamuolio palaikymas nuo kovo 12-os dienos. Natūralu, kad komanda visiškai išsiderinus, praradus savo ritmą. Kartu norėčiau padėkoti varžovams, kurie padovanojo tikrai gerą kovą ir aš, manau, kad yra smagiau laimėti tokias rungtynes, nei, sakykime, neįtemptas. Tai yra kartu ir gera treniruotė prieš kitą etapą".

12 atk. kam.

„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ sutriuškino KM „Žalgiris“ 2002-2 (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:24 val.) „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ nesunkiai įveikė „KM „Žalgiris“ ekipą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:43 val.)Asociacija „Krepšinio Pasaulis“ & EER triuškinamu rezultatu įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ krepšininkus (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ gana lengvai įveikė BC „Game On“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 21:56 val.)Asociacija Krepšinio Pasaulis & EER atlaikė Spartos pasispardymą (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ be vargo susitvarkė su „Be derinių“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 17:41 val.)Tik ketvirtame kėlinyje Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER įrodė pranašumą prieš BC „Game On“ ekipą (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 20:32 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” triumfavo „C“ lygos Mažojoje taurėje! (2020 liepos 09 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER paskutinėse grupės varžybose įveikė BC „Game On“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ pratęsė pergalių seriją nugalėdami BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)