Neveronys ‒ KKA vs GZP (78:77)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2020 liepos 10 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Žalgirio arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas, LT-44333

III-ąją vietą C lygoje iškovojo „Neveronys ‒ KKA“ komanda

2020 liepos 10 d., Penktadienis, 21:15 val., peržiūros: 1303

Liepos 10 dieną, 19:00 valandą, Kauno „Žalgirio arenoje“ įvyko „C“ lygos mažasis finalas, kuriame susitiko šeimininkai „Neveronys – KKA“ ir svečiai „GZP”. Rungtynės baigėsi rezultatu 78:77 (24:25, 15:16, 26:16, 13:20).

Nuo rungtynių pradžios komandos buvo nusiteikę kovoti. Nuo pirmų minučių rezultatas ėjo taškas į tašką. Iki kėlinio vidurio šiek tiek geriau sekėsi „GZP“ komandai, kuriai stipriai padėjo Justinas Pileckas įmesdamas 4 tritaškius. Tačiau antroje kėlinio pusėje „Neveronys – KKA“ prisivijo varžovus ir po pirmo kėlinio „GZP“ komandai liko vienu tašku priekyje 24:25. Antrajame kėlinyje nei vienai komandai nepavyko įgyti pranašumo. Nors aikštelės šeimininkai visą laiką turėjo persvarą savo rankose, jinai svyravo tarp 0-3 taškų ir kėlinio pabaigoje „GZP“ persvėrė rezultatą į savo pusę 39:41.

Trečiojo kėlinio pradžioj „Neveronys – KKA“ komandos žaidėjas Giedrius Purauskas greitomis atakomis inicijavo savo komandos spurtą ir įgijo 8 taškų pranašumą, kurį išsaugojo iki pat kėlinio pabaigos 65:57. Lemiamame ketvirtyje „GZP“ komandai pavyko sukurti intrigą. Visą kėlinį po truputį vijosi varžovus ir nors „Neveronys – KKA“ inirtingai priešinosi, svečiams pavyko juos prisivyti likus žaisti vos porą minučių. Ir nors šeimininkams iškilo grėsmė atiduoti pergalę varžovams, šie pabaigoje susiimė ir iškovojo pergalę vienu tašku 78:77.

16 taškų

Po atkaklios kovos „Neveronys ‒ KKA“ iškovojo pergalę (2020 kovo 06 d., penktadienis, 19:12 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ metė rimtą iššūkį „Neveronys ‒ KKA“ ekipai (2019 spalio 22 d., antradienis, 21:48 val.)Po atkaklios kovos „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Ryterna Group“ ekipą (2020 birželio 22 d., pirmadienis, 21:44 val.)C lygoje Neveronys ‒ KKA iškovojo sunkią pergalę prieš Kauno švarą (2019 spalio 15 d., antradienis, 23:31 val.)„Neveronys ‒ KKA“ atsitiesė po pralaimėjimo (2020 sausio 17 d., penktadienis, 19:06 val.)Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ nesugebėjo pasipriešinti „Neveronys ‒ KKA“ (43:100) (2019 spalio 29 d., antradienis, 10:02 val.)„Neveronys ‒ KKA“ po sunkios kovos palaužė „KSM 93“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Neveronys ‒ KKA“ antrą kartą įveikė „KSM 93“ ekipą (2020 sausio 07 d., antradienis, 21:54 val.)C lygos pirmenybėse: lengva „Neveronys-KKA“ pergalė prieš „Vilkai“ krepšininkus (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Neveronys ‒ KKA“ nušlavė „Batniavos“ ekipą (2020 birželio 09 d., antradienis, 23:18 val.)