KM „Žalgiris“ 2002-2 vs Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER (53:74)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 12 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ 2002-2 nepasipriešino Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER komandai (53:74)

2019 gruodžio 12 d., Ketvirtadienis, 22:59 val., peržiūros: 1044

2019 gruodžio 12 d., Ketvirtadienį, Krepšinio mokyklos „Žalgiris“ sporto salėje, įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai KM „Žalgiris“ 2002-2 ir svečiai Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečių komanda, kurie naudojosi savo fiziškumu nuo rungtynių pradžios ir įgijo 8 taškų pranašumą po pirmojo kėlinio (11:19).

Antrąjame kėlinyje KM „Žalgiris“ 2002-2 jaunimas ir toliau klydo nesustodami, o tuo naudojęsi svečiai vis didino persvarą, kuri po dviejų kėlinių jau siekė 15 taškų (28:43).

Trečiajame kėlinyje Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER komanda sunkiai rinko taškus, bet tuo nepasinaudoję KM „Žalgiris“ jaunimas nesugebėjo sumažinti atsilikimo ir prieš lemiamą ketvirtį išliko tas pats pranašumas svečių pusėje (42:57).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai bandė naudoti presingą nuo galinės linijos, bet svečiai greitais perdavimais tiesiog narpliojo priešininkų spaudimą ir šventė nesunkią pergalę rezultatu 53:74 (11:19, 17:24, 14:14, 11:17).

Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER komandos žaidėjas E.Karpavičius:

Pergalę lėmė patirtis. Tiek jaunimas, tiek mes daug klydome, tačiau mes geriau naudojomes jų klaidomis ir šventėme pergalę.

Permainingose rungtynėse dramatiška KM „Žalgiris“ pergalė prieš Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 21:29 val.)Po atkaklios kovos „Ariogala“ įveikė Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER ekipą (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ gana lengvai įveikė BC „Game On“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 21:56 val.)Puikiai sužaistas pirmasisis kėlinukas nulėmė Asociacija „Krepšinio pasaulis“ komandos pergalę (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:16 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ sutriuškino KM „Žalgiris“ 2002-2 (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:24 val.) „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ nesunkiai įveikė „KM „Žalgiris“ ekipą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:43 val.)Tik ketvirtame kėlinyje Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER įrodė pranašumą prieš BC „Game On“ ekipą (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 20:32 val.)Permainingose ir atkakliose rungtynėse Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER palaužė „Ariogalą“ (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)KM „Žalgiris“ 2002-2 ekipos gynyba supančiojo „Be derinių“ puolimą (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ be vargo susitvarkė su „Be derinių“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 17:41 val.)