Resmila.lt vs BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ (52:93)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 07 d., Penktadienis, 18:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ iškovojo dar vieną lengvą pergalę

2020 vasario 07 d., Penktadienis, 18:59 val., peržiūros: 908

Penktadienį, vasario 7 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Resmila.lt” bei svečių BC „Skroblų alėja – Straight“. Svečių ekipa jau nuo pat pirmų minučių buvo pranašesnė už šeimininkų penketuką ir rungtynių eigoje savo pranašumą tik didino bei pasiekė pergalę.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kuri naudojosi ūgio pranašumu po krepšiu, atsikovojo kelis kamuolius puolime ir netrukus pradėjo tolti nuo savo varžovų. Aikštelės šeimininkai, savo ruožtu, itin strigo puolime ir sunkiai rinko taškus. Per likusį kėlinio laiką „Resmila.lt“ ekipai pavyko atgaivinti savo puolimą, bet skirtumas tarp komandų per daug nepakito. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 14:23. Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkai vėl susidūrė su sunkumais puolie, o tuo netruko pasinaudoti BC „Skroblų alėja – Straight“ ekipa, kuri įgijo jau solidų dviženklį pranašumą. Per likusią kėlinio dalį skirtumas tarp komandų tik dar labiau paaugo, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 24:50.

Trečiojo ketvirčio pradžioje svečiai dar labiau padidino savo pranašumą ir pradėjo tiesiog triuškinti savo varžovus. Aikštelės šeimininkai viso ketvirčio metu strigo puolime ir sužaidė nerezultatyviausią ketvirtį. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 33:67. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir BC „Skroblų alėja – Straight“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 52:93.

BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ Žalgirio arenoje pasiekė lengvą pergalę (2020 birželio 14 d., sekmadienis, 23:25 val.)BC„Skroblų alėja ‒ Straight“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 20:44 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 20:09 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ po sunkios kovos įveikė „Kauno Rami“ bei pratęsė pergalių seriją (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 23:00 val.)„KSM '93“ peržengė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipos barjerą (2020 birželio 25 d., ketvirtadienis, 20:34 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straigth“ nugalėjo „Kauno švarą“ (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš „Baltic Transline“ (2020 birželio 11 d., ketvirtadienis, 20:28 val.)„Arkus“ įveikė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir žengia į finalą (2020 liepos 02 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesunkiai įveikė „Resmila.lt“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 20:09 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ užtikrintai įveikė „KMAIK“ (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 21:30 val.)