Grande vs Baltic Transline (77:74)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 29 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Baltic Transline“ pralaimėjo tryse likusiai „Grandei“ ir toliau lieka be pergalių

2019 lapkričio 29 d., Penktadienis, 20:37 val., peržiūros: 862

Penktadienį, lapkričio 29 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp „Grande“ (2-4) ir „Baltic Transline“ (0-5) ekipų.

Rungtynes „Grande“ pradėjo spurtuodami 10:0. Visgi, K. Kaupo taiklūs metimai leido „Baltic Transline“ ekipai priartėti, o jų atsilikimas po pirmojo kėlinio buvo keturi taškai – 21:17.

Antrajame kėlinyje šeimininkus į priekį traukė M.Karauskas, „Baltic Transline“ atsakinėjo tolimais metimais, o po antrojo kėlinio – 36:33.

Trečiajame kėlinyje „Grande“ trimis tolimais metimais iškart nutolo 54:39. Visgi, svečiai susiėmė ir iki kėlinio pabaigos sumažino deficitą iki 62:53.

Likus žaisti daugiau nei septynias minutes „Grande“ liko žaisti keturiese, o daugiau nei dvi minutes – tryse. Visgi, „Baltic Transline“ tuo nepasinaudojo. Galutinis susitikimo rezultatas 77:74 (21:17, 15:16, 26:20, 15:21).

T.Vaitkūnas („Grande“) apie žaidimą mažumoje:

„vienas teisėjas šiandien žaidė prieš mus, dėl to taip ir buvo sunku, paskiau jau kaip likom tryse, teisėjas atsileido ir žaidėm trys prieš penkis, o prieš tai keturi prieš šešis buvo sunku žaisti.“

„Neveronys ‒ KKA“ nesunkiai susitvarkė su „Grande“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 21:47 val.)„Baltic Transline“ pasiimė nesunkią pergalę (2020 kovo 06 d., penktadienis, 20:29 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai įveikė „Vilkų“ ekipą (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 20:44 val.)„Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 15:35 val.)Martyno Dimšos vedami „Baltic Transline“ iškovojo pergalę prieš „Grande“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:56 val.)„Baltic Transline“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai įveikė „Kauno švarą“ (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 20:34 val.)„Baltic Transline“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:12 val.)R. Issak pelnė tiek pat taškų kiek varžovų komanda ir padėjo „Grande“ iškovoti lengvą pergalę (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 14:33 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ turėjo pripažinti „Grande“ pranašumą (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 21:49 val.)