Be derinių vs Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER (67:122)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 12 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ be vargo susitvarkė su „Be derinių“

2020 sausio 12 d., Sekmadienis, 17:41 val., peržiūros: 1326

Sausio 12 dieną 16:30 val., Santaros gimnazijos sporto salėje susitiko „C” lygos komandos „Be derinių“ (šeimininkai) ir „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 67:122 (19:32, 6:37, 18:23, 24:30)

Rungtynių pradžioje komandos atrodė gan neblogai. Abi komandos rasdavo būdų užpulti varžovus, tačiau „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ taikliau metė tolimus metimus ir po pusės kėlinio svečiai turėjo 9 taškų pranašumą. Iki kėlinio galo komandos taip toliau žaidė rezultatyviai ir po pirmo kėlinio priekyje „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ rezultatu 19:32. Antrojo kėlinio pradžioje Vytautas Kaminskas ir Audrius Linkus smeigia dar po vieną tritaškį ir svečiai atitolo 20 taškų skirtumu. Toliau kėlinys šeimininkams buvo pragariškas. „Be derinių“ komanda subyrėjo tiek puolime, tiek gynyboje ir po antro kėlino skirtumas tarp komandų buvo 44 taškai (25:69).

Antroje rungtynių pusėje „Be derinių“ komanda stengėsi bent sumažinti atsilikimą ir garbingai užbagiti rungtynes. Tačiau „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ įtikinimai didino pranašumą ir pirmavo kiekviename aikštelės centrimetre. Pergalę šventė „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ rezultatu 67:122.

„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ komandos treneris Igoris Konovalenko: „Pakrito metimai, centrai gerai sužaidė, atsikovojom kamuolius ir laimėjom.“

„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ gana lengvai įveikė BC „Game On“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 21:56 val.) „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ nesunkiai įveikė „KM „Žalgiris“ ekipą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:43 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ sutriuškino KM „Žalgiris“ 2002-2 (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” gerai sužaisto trečio ketvirčio dėka, iškovojo pergalę (2020 vasario 21 d., penktadienis, 21:47 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ iššvaistė 18 taškų pranašumą, tačiau įveikė „Grande“ ekipą (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 20:28 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ pratęsė pergalių seriją nugalėdami BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” triumfavo „C“ lygos Mažojoje taurėje! (2020 liepos 09 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ po itin sunkios kovos palaužė „Ryterna Group“ ir žais Mažosios taurės finale (2020 liepos 07 d., antradienis, 23:04 val.)Asociacija Krepšinio Pasaulis & EER atlaikė Spartos pasispardymą (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)Permainingose ir atkakliose rungtynėse Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER palaužė „Ariogalą“ (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)