Birštono SC – „Olimpas“ vs BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (88:53)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 17 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Birštono SC – „Olimpas“ sumetė 17 tritaškių ir nesunkiai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“

2020 sausio 17 d., Penktadienis, 21:26 val., peržiūros: 1320

Penktadienį, sausio 17 d., Birštono gimnazijos sporto salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp Birštono SC – „Olimpas“ (3-5) ir BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (1-8).

Rungtynėse Birštono SC – „Olimpas“ iškart šovė į priekį ir po dviejų tolimų A. Butkaus metimų įgijo dviženklę persvarą 17:6. Visgi, BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ krepšininkai labai greitai atsigavo po šalto dušo ir iki kėlinio pabaigos sumažino savo deficitą iki keturių taškų 23:19.

Antrajame kėlinyje po dviejų tolimų metimų šeimininkai vėl nutolo – 33:23. Į tai svečiai atsakė aštuoniais taškais be atsako ir priartėjo iki dviejų taškų. Visgi, Birštono SC – „Olimpas“ kėlinį pabaigė trimis tritaškiais, kurie leido po dviejų kėlinių pirmauti 44:31.

Trečiajame kėlinuke R.Gurskas smeigė tritaškį su varžovo pražanga, vėliau pridėjo dar vieną, o jo komandos draugai – dar tris ir Birštono SC – „Olimpas“ po trijų kėlinių priekyje 73:41.

Ketvirtame kėlinuke abi komandos žaidė atsipalaidavusios, o šeimininkai išlaikė susikrautą savo pranašumą ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 88:53 (23:19, 23:14, 27:8, 15:12).

V. Kapačinskas (Birštono SC – „Olimpas“):

„daug tritaškių sumetėm, dar norėjome, kad jaunuolis (V.Diškevičius) įmestų, bet deja nepavyko.“

Birštono SC – „Olimpas“ nugalėjo BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:09 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai įveikė „Ariogalą“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:38 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„Ariogala“ užtikrintai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ ekipą (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 20:19 val.)KM „Žalgiris“ 2002-2 ir antrą kartą įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)Birštono SC – „Olimpas“ šventė pirmąją pergalę nugalėdami BC „Game On“ (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 23:26 val.)C lygos pirmenybėse: „Sparta“ namuose įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ krepšininkus (2019 lapkričio 19 d., antradienis, 21:29 val.)„Sparta“ nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją įveikdama M. Lukausko vedamą BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 13:46 val.)BC „Game On“ susitvarkė su BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ pasipriešinimu (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 21:39 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ pratęsė pergalių seriją nugalėdami BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)