Be derinių vs Ariogala (51:48)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „Be derinių“ krepšininkams

2019 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 19:02 val., peržiūros: 922

Gruodžio 15 dieną, 16:30 val., „Santaros“ gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Be derinių“ (šeimininkai) ir „Ariogala“ (svečiai). Rungtynės nebuvo rezultatyvios, tačiau labai atkaklios, nors didžiąją laiko dalį priekyje išliko „Be derinių“ žaidėjai, tačiau „Ariogalos“ krepšininkai kovojo iki galo ir turėjo realius šansus laimėti rungtynes. Vis tik paskutinėmis akimirkomis geriau atrodė „Be derinių“ krepšininkai, kurie ir laimėjo rungtynes rezultatu 51:48 (20:12, 9:15, 9:9, 13:12).

Rungtynes kur kas užtikrinčiau pradėjo „Be derinių“ krepšininkai, kurie greitai pasiekė visai solidų maždaug 8 taškų pranašumą. Vis tik „Ariogala“ išsijudino antrojo ketvirčio metu, gerokai pagerino savo gynybą ir taškas po taško artėjo, kol galiausiai intriga sugrįžo, o prasidedant ilgajai51:48 pertraukai „Be derinių“ pirmavo vos keliais taškeliais 29:27.

Po ilgosios pertraukos žaidimas ir toliau buvo nerezultatyvus, komandos prametė gausybė metimų, o skirtumas visą laiką išliko itin nedidelis. Galiausiai intriga persikėlė į lemiamas akimirkas, „Ariogala“ prametė labai svarbias baudas ir taip susikomplikavo savo padėtį. „Be derinių“ atsilaikė ir laimėjo rungtynes rezultatu 51:48.

Vilius Narbutas („Be derinių“):

„gerai pradėjome rungtynes, tačiau vėliau praradome koncentracija ir žaidimas vyko lygiai. Paskutinėmis minutėmis komandai drebėjo kinkos, bet bendromis pastangomis atsilaikėme ir laimėjome.“

Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė „Ariogala“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 21:50 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Be derinių“ krepšininkus (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:17 val.)Dar nelaimėjusių komandų mūšyje ‒ „Be derinių“ ekipos triumfas (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 17:46 val.)C lygos pirmenybėse: „Sparta“ namuose įveikė „Be derinių“ krepšininkus (2019 spalio 22 d., antradienis, 21:48 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Be derinių“ pergalę (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 18:57 val.)Rungtynių pabaigą geriau sužaidę „Sparta“ įveikė „Be derinių“ komandą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 17:34 val.)Antroje rungtynių pusėje Birštono SC – „Olimpas“ įrodė pranašumą prieš „Be derinių“ ekipą (2020 vasario 07 d., penktadienis, 21:41 val.)BC „Game On“ įrodė savo pranašumą prieš „Be derinių“ ekipą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 18:34 val.)KM „Žalgiris“ 2002-2 iškovojo dramatišką pergalę prieš komandą „Ariogala“ (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)„Ariogala“ įrodė savo pranašumą prieš „Be derinių“ (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 19:33 val.)