Ryterna Group vs Gatvės vaikai ‒ Street Food (76:74)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 26 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna Group“ toliau paliko be pergalių „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipą

2019 lapkričio 26 d., Antradienis, 22:04 val., peržiūros: 887

Antradienį Kauno energijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Ryterna Group“ ir „Gatvės vaikai ‒ Street Food“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau antroje kėlinuko pusejė „Ryterna Gruop“ sugebėjo atitrūkti nuo varžovų ( 22:16). Antrame kėlinyje „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ pirmuosius taškus kėlinyje pelnė tik penktą minutę, o ekipas jau skyrė dviženklis pranašumas. Vis dėlto, svečiai sužaidė atkarpą kaip iš natų ir ne tik, kad išlygino rezultatą, bet ir persvėrė rezultatą į savas rankas. Rezultatas po dviejų kėlinių – 32:37

Po ilgosios pertraukos „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ toliau žaidė užtikrintai ir išlaikė dviženklį pranašumą prieš varžovus, o „Ryterna Group“ ekipai niekaip nepavyko atrasti savojo žaidimo ( 49:58). Lemiamame kėlinyje aikštelės šeimininkai kilo į lemiamą šturmą ir įpusėjus kėlinukui komandas skyrė tik vienas taškas ( 63:64). Rungtynių pabaigoje komandos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis ir paskutinių sekundžių trilerį „Ryterna Group“ sužaidė užtikrinčiau, tačiau A.Jankauskas išlygino rezultatą, bet nuostabus S.Pakalniškio prasiveržimas išplėšė pergalę šeimininkams, rezultatas galutinis – 76:74 (22:16, 10:21, 17:21, 27:16)

„Ryterna Group“ pasiekė pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Batniava“ iškovojo pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 21:21 val.)„Kauno NTI-PN“ neturėjo daug probemų su „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 20:09 val.)„Kauno Rami“ įrodė savo pranašumą prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ komandą (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:23 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ savo kabinete davė pamokų „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipai (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 19:20 val.)„Kauno Rami“ nesunkiai įveikė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ krepšininkus (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Resmila.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (62:58) (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 00:11 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ išsigelbėjo prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (66:64) (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 18:37 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ lengvai įveikė „Gatvės vaikus ‒ Street Food“ (2020 kovo 10 d., antradienis, 19:39 val.)„Ryterna Group“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipai (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 20:22 val.)