BC „Game On“ vs KSM '93 (49:55)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2020 birželio 18 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Game On“ žemo rezultatyvumo rungtynėse nusileido „KSM '93“ komandai (49:55)

2020 birželio 18 d., Ketvirtadienis, 23:08 val., peržiūros: 1108

2020 birželio 18 d., Ketvirtadienį, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai BC „Game On“ ir svečiai „KSM '93“.

Nuo pat pirmų minučių abi komandos sunkiai rinko taškus, „KSM '93“ komandai pavyko įsibėgėti, o BC „Game On“ toliau krepšys liko užrištas ir po pirmųjų dešimt minučių dviženkliu rezultatu pirmavo svečiai (5:16).

Antrajame kėlinyje šeimininkai ir toliau sunkiai rinko taškus, visa laime „KSM '93“ komanda tuo per daug nepasinaudojo ir komandoms prieš žengiant į ilgąją pertrauką išlaikė dviženklį pranašumą (14:28).

Stipriai trečiąjį ketvirtį pradėję „KSM '93“ komanda vis didino pranašumą prieš BC „Game On“, kuriems prieš keliaujant į lemiamą ketvirtį jau reikėjo naikinti 20 taškų pranašumą ir bandyti rizikuoti (26:46).

Dviženklis pranašumas laikėsi ir visą lemiamą ketvirtį, tačiau likus kelioms minutėms šeimininkams pavyko sugrįžti į kovą, tačiau pritrūko laiko ir į kitą etapą keliauja „KSM '93“ komanda rezultatu 49:55 (5:16, 9:12, 12:20, 23:7).

„KSM '93“ komandos žaidėjas M.Dovidavičius:

Vienas kitam sakėm visada, kad reikia pradėti nuo gynybos, gan neblogai sekėsi, aišku priešininkai labai nepataikė ir rezultatas rodo, kad labai gynybinės rungtynės buvo, svarbiausia iškovota pergalė ir BC „Game On“ komandai linkime sėkmės mažojoje taurėje.

7 rezult. perd.

BC „Game On“ įrodė savo pranašumą prieš „Be derinių“ ekipą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 18:34 val.)BC „Game On“ įtikinamai įveikė „Spartos“ krepšininkus (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:25 val.)BC „Game On“ iškovojo pergalę prieš KM „Žalgiris“ 2002-2 (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)BC „Game On“ įveikė svečius iš Ariogalos (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 22:45 val.)BC „Game On“ po atkaklios kovos palaužė „Gemavila“ krepšininkus (2020 birželio 23 d., antradienis, 20:24 val.)BC „Game On“ susitvarkė su BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ pasipriešinimu (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 21:39 val.)BC „Game On“ ir antrą kartą įveikė „Ariogalą“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 21:39 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „KSM ‘93“ pavogė pergalę iš „Lietuvos geležinkelio“ komandos (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 17:14 val.)Visas rungtynes kovoję BC „Game On“ neatsilaikė prieš KM „Žalgiris“ (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 21:26 val.)BC „Game On“ metimu su sirena žengė į aštuntfinalį (2020 birželio 12 d., penktadienis, 16:39 val.)