Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER vs BC „Game On“ (95:74)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2020 birželio 29 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Tik ketvirtame kėlinyje Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER įrodė pranašumą prieš BC „Game On“ ekipą

2020 birželio 29 d., Pirmadienis, 20:32 val., peržiūros: 1256

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos "Baltik Sport" ( Mažosios taurės) pirmenybių ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER ir BC „Game On“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Tik kėlinuko pabaigoje Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER įgijo penkių taškų pranašumą ( 23:18). Antrame kėlinyje BC "Game On" klydo puolime, o varžovai puikiai klaidas išnaudojo greitomis atakomis. Per likusį laiką svečiams nepavyko sumažinti skirtumo – 38:31.

Po ilgosios pertraukos BC "Game On" po truputį įgavo pagreitį ir šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 51:48). Vis dėlto, Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER sugebėjo atstatyti pranašumą iki 7 taškų ( 61:54). Lemiamame kėlinyje toliau vyko atkakli kova, bet Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER puikiai susitvarkė su varžovų puolimu ir susikrovė saugų pranašumą, kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos. Galutinis rezultatas – 95:74 (23:18, 15:13, 23:23, 34:20)

Po laimėtų rungtynių Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER ekipos treneris teigė:

"Matyt, varžovai pavargo ketvirtame kėlinyje. Jų buvo tik 7 žaidėjai, o mes pilnu sastatu. Labai banguotai žaidžiame, nepavyksta tos formos įgauti po ilgos pertraukos. Viską bandome per rungtynes, nes treniruočių neturime. Tikimės pavyks įgauti formą ir pasiimti medalius."

9 taškai

„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ iššvaistė 18 taškų pranašumą, tačiau įveikė „Grande“ ekipą (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 20:28 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ gana lengvai įveikė BC „Game On“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 21:56 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER sulaukė gana rimto išbandymo iš KK „Žaibas“ komandos (2020 birželio 12 d., penktadienis, 16:30 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER paskutinėse grupės varžybose įveikė BC „Game On“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 22:27 val.) „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ nesunkiai įveikė „KM „Žalgiris“ ekipą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:43 val.)Permainingose ir atkakliose rungtynėse Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER palaužė „Ariogalą“ (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ be vargo susitvarkė su „Be derinių“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 17:41 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ pratęsė pergalių seriją nugalėdami BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)BC „Game On“ įrodė savo pranašumą prieš „Be derinių“ ekipą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 18:34 val.)Po atkaklios kovos „Ariogala“ įveikė Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER ekipą (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 20:24 val.)