Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ vs Baltic Transline (52:81)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 06 d., Penktadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Baltic Transline“ pasiimė nesunkią pergalę

2020 kovo 06 d., Penktadienis, 20:29 val., peržiūros: 870

Kovo 6 dieną, 19:10 valandą, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C” lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Zuja – Asociacija „Aktyvistai“ ir svečiai „Baltic Transline”. Rungtynės baigėsi rezultatu 52:81 (12:22, 5:19, 15:17, 20:23).

Nuo rungtynių pradžios iniciatyvos ėmėsi „Baltic Transline“ komanda. Vos per kelias minutes svečiai įgijo 10-ies taškų pranašumą ir nekėtino sumažinti tempo. Po pirmo kėlinio „Baltic Transline“ jau [irmavo rezultatu 12:22. Antrajame kėlinyje „Zuja – Asociacija „Aktyvistai“ tragiškai nepataikė metimų. Per daugiau nei 8 kėlinio minutes šeimininkai pelnė vos 2 taškus ir tuo pasinaudoję varžovai susikrovė didelę persvarą. Po dviejų svečiai priekyje rezultatu 17:41.

Trečiajame kėlinyje „Zuja – Asociacija „Aktyvistai“ komandai pavyko prabudinti puolimą ir pelnyti daugiau taškų nei antrajame kėlinyje, tačiau itini didelio pranašumo panaikinti nepavyko ir po trijų ketvirčių priekyje tvirtai laikosi „Baltic Transline“ rezultatu 32:58. Ketvirtajame kėlinyje liko tik sutvarkyti formalumus. „Baltic Transline“ įtikinamai laikė persvarą savose rankose ir rezultatu 52:81 laimėjo rungtynes.

“Baltic Transline“ komandos treneris Mindaugas Leščinskas: „Gerai žaidėme puolime, tai ir lėmė pergalę.“

SK „Mattas“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 20:41 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai įveikė „Vilkų“ ekipą (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 20:44 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai įveikė „Kauno švarą“ (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 20:34 val.)„Baltic Transline“ pralaimėjo tryse likusiai „Grandei“ ir toliau lieka be pergalių (2019 lapkričio 29 d., penktadienis, 20:37 val.)„Kauno švara“ iškovojo itin lengvą pergalę (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:25 val.)„Baltic Transline“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 20:17 val.)Martyno Dimšos vedami „Baltic Transline“ iškovojo pergalę prieš „Grande“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:56 val.)„KSM 93“ iškovojo lengvą pergalę (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 15:35 val.)„Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 15:35 val.)„Baltic Transline“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:12 val.)